www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
výškáče-výměna?
Autor: none07 (IP zapsáno)
Datum: 28.08.2005 17:32

Po instalaci nového rádia 4X40W nestíhají dveřní repra.U oplu astra F mají výkon tuším 40W origoše.Mám už vybraný nové Panasonic 120W.Můžu tam nechat výškáče a nové repra jenom napájet nebo je mám vyměnit taky.

Re: výškáče-výměna?
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2005 05:21

Výškáče tam můžeš nechat, ale doporučuji Ti koupit rovnou komponentní repro tzn. středobas + vyhybka + výškáč. Kvalita je rozhodně lepší, nevím jestli má Astra origo vyhybku, nejspíš ne.

Re: výškáče-výměna?
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2005 21:27

Astra má u těch výškáčů jako výhybku obyčejný kondenzátor. Ostatně pokud vím, tak to tak mají i běžné vícepásmové repráky do aut.


Re: výškáče-výměna?
Autor: Petr GSI (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2005 12:08

ale ten kondenzator je jako vyhybka...OK.

Takze tam kup ty repraky a zapoj je tam na te stare.Spis zalezi jakou maji hloubku a aby se tam vesla...

Ale spis to bude tim ze oni nestihaji zahrat nizky kmitocty..a na to je potreba subwoofer...

Re: výškáče-výměna?
Autor: none07 (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2005 15:53

Vestavnou hloubku mají 46 mm.Jsou to Panasonic CJ-A1700N" www.autohifi.cz. Myslím že by tam mohli jít.Ale myslím , že budu muset muset sundat tapecírunk.Ještě jsem to nikdy nedělal a repráky taky nikdy neměnil.Jak to půjde?

Re: výškáče-výměna?
Autor: Isuzu (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2005 16:03

Já sem koupil auto bez jedné bedny a jednoho výškáče když sem to tam dával tak sem musel sundat tapecírunk a to byla největší pakárna,jinak výškáč jde hravě sehnal sem ho Corsy

Re: výškáče-výměna?
Autor: ASTRA 1.6 (IP zapsáno)
Datum: 10.09.2005 08:01

jestli chceš mám dva volnénone07 napsal:

> Po instalaci nového rádia 4X40W nestíhají dveřní repra.U oplu
> astra F mají výkon tuším 40W origoše.Mám už vybraný nové
> Panasonic 120W.Můžu tam nechat výškáče a nové repra jenom
> napájet nebo je mám vyměnit taky.

Re: výškáče-výměna?
Autor: Klídek (IP zapsáno)
Datum: 10.09.2005 18:49

To astra1.6
Má rádio 4x40W opravdu 40W???. Nevěř všemu co pišou na štítku. 40W dostat z 12V baterky je podle mě dost umění pokud nemáš speciální zařízení. Opravte mě pokud je to jinak.

Re: výškáče-výměna?
Autor: none07 (IP zapsáno)
Datum: 10.09.2005 19:12

No jasně, 40W rádio má skutečně tak 25W.Ale u orig.rádia Blaupunkt car 300 4X20W hráli repra celkem v poho,ale u nového zachrastí a to nejsem zastáncem nějakého "duc,duc".Dá se to zredukovat equalizérem,ale jsou ořezaný basy.V zadním platu mám 80W a ty jsou v pohodě.Ale myslím,že přední repra to mají jednoduše za sebou a nové rádio stím nemá co dělat.

Re: výškáče-výměna?
Autor: Cosmicrevolution (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2005 10:45

Ten vykon 40 W je maximální,jinak RMS(sinusový) muze byt kolem 17W!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  **     **  ********   **     ** 
 **        ***   **   **   **   **     **  **     ** 
 **        ****  **    ** **    **     **  **     ** 
 ******    ** ** **     ***     **     **  **     ** 
 **        **  ****    ** **    **     **   **   **  
 **        **   ***   **   **   **     **    ** **   
 ********  **    **  **     **  ********      ***    
Powered by Phorum.