www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
www.pixmania.com
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2005 09:35

Nemáte někdo zkušenosti z nákupem přes tento on-line shop?
Májí tam skvělé ceny, uvažuji o novém autoradiu asi Kenwood KDC-W4531, nebo KDC-WF431A, nebo KDC-W5031 - nemáte někdo z nějakým tímto rádiem zkušenost.
Předem díky

Re: www.pixmania.com
Autor: pavelp (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2005 19:22

Z pixmanie jsem loni v listopadu kupoval DVD přehrávač HB... Cena asi poloviční než u nás. Poštovné a balné cca 300 kaček. Dovoz nějakou DHL až do domu, pečlivě zabaleno, navíc v černé folii aby to nelákalo ke krádežím. Zatím spokojenost, případná reklamace je asi horší, nebo't je tam psáno o zaslání zpět do Francie. Někde jsem čet že je zastoupení někde v Praze a Ostravě, ale to nevím 100%. Jak ale říkám doručení 100% i pár lidí okolo. Reklamaci zatím nikdo neřešil. Pavel

Re: www.pixmania.com
Autor: fouss (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2005 19:52

Souhlas s pavlemp, v srpnu jsem v pixmanii kupoval domácí kino
HB.... do týdne dovoz DHL až do domu, cena o 1/3 nižší než kdekoliv
v ČR. Stejné balení - černá fólie. Zatím taky naprostá spokojenost.
Jediný problém by mohl být s tou reklamací - v případě reklamace
opravdu nutno odeslat do Francie. Takže máš na výběr - podstatně nížší
cena + riziko, že případě závady budeš posílat balík do Francie.
Nebo "Česká cena" a záruka v obchodě.

Re: www.pixmania.com
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2005 19:59

Já myslím, že zkusím tu Pixmanii, jde mi spíš o cenu a Kenwood je kvalita, tak snad to vyjde.

Re: www.pixmania.com
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 23.12.2005 10:03

Pixmania je v pohodě, taky jsem tam nakupoval nějaké věci a vše bez problémů až na jednu věc. Pokud to kupujete jako plátce DPH tak je trochu problém s odpočtem DPH. Kupoval jsem tam věci na firmu, v Česku mi nemohli odečíst DPH, protože na faktuře DPH vůbec nebylo, jen celková částka. Nakonec nám pixmania vrátila DPH přímo na účet, ale je to komplikované.

Co si myslíte o www.nomatica.com? Ještě jsem tamodtud neobjednával, ale zdá se být taky v pohodě, navíc tam není problém ani když jsem plátce DPH.


Re: www.pixmania.com
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 12:35

Zarazilo mě, že není možné z pixmanie objednat na dobírku.
Kupovat na internetu něco pomocí kreditní karty považuju za projev šílenství a předem něco platit na nějaký účet není o mnoho lepší...

Re: www.pixmania.com
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 12:49

To Radim : No ono to hlavne neni ceska firma, ale chodi to vsechno od nekud z Francie, jak uz tady bylo receno. Sam mam plno znamych fotografu, co tam objednavaji, plati samozrejme predem a jeste nikdo s nima nemel sebemensi problemy. Sam jsem si tam taky objednal radio do auta a naprosto v pohode. Jedina nevyhoda snad je, ze Te to neprijde vetsinou do trech dnu jako vetsinou tady po republice.

Re: www.pixmania.com
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 20:17

Radime, zajímalo by mě proč si myslíš, že placení kreditkou přes internet je šílenství?
Pokud to teda není nějaká podezřelá stránka, tak nemám důvod tomu nevěřit. Platby přes internet jsou vždy přesměrovány na nějaký paygate, nebo zabezpečený server banky a obchodník informace o kreditce vůbec nedostane. Osobně dávám přednost on-line platbám a myslím, že je to určitě mnohem bezpečnější, než jít ve městě s plnou peněženkou :-D
Patba předem na účet je prakticky to samé, jen to trvá déle. Pokud by vás prodejce chtěl okrást, tak to může udělat i na dobírku, třeba pošle prázdnou krabici a.t.d.
A kdyby už někdo chtěl přečíst číslo vaši kreditky přes internet, odchytávat vaše packety, dekódovat šifrování a.t.d. je strašně složité.
Naopak když dáte kreditku do ruky nějaké prodavačce v obchodě, stačí ji když si zapamatuje poslední 4 čísla, datum expirace karty a csv číslo. Zbytek má na účtence a může vesele nakupovat na váš účet. Takže to je vlastně mnohonásobně nebezpečnější, ale spousta lidí si to vůbec neuvědomuje.
S pixmánií mám dobré zkušenosti, většinu zboží mají skladem, takže zboží přijde do 4 dnů od obdržení platby. Už jsem řešil i reklamaci foťáku, stačilo ho zaslat do místního autorizovaného servisu.




Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  ********   ******   ******** 
 **     **     **     **        **    **  **    ** 
 **     **     **     **        **            **   
 **     **     **     ******    **           **    
 **     **     **     **        **          **     
 **     **     **     **        **    **    **     
  *******      **     ********   ******     **     
Powered by Phorum.