www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Zaujimave
Autor: rasto (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 10:35

Co hovorite na toto>>>

[alzasoft.cz]

Dnesny vyrobcovia su aj tak na jedno kopyto takze o nejakej kvalite alebo rozdielu medzi znackovym a neznackovym sa uz dnes tazko hovori.



Rasto

Re: Zaujimave
Autor: Aligator (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 11:17

cis, no pěkná cena i to co to umí není k zahozeni, spiš bych se bal kvality výstupního signálu, aby se to dalo poslouchat. Jaký to ma koncaky? asi to nebudou mosfety jako u Pionyra.

Re: Zaujimave
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 11:26

Vypadá pěkně, ale pokud nepotřebuješ ty přídavné sloty a USB, tak za 3500kč jsem Ti posílal kontakt na Kenwood nebo Pioneer (www.pixmania.sk)

Re: Zaujimave
Autor: harampak (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2006 14:24

značka yakumo neni žádnej No-name.Je to kvalitní japonec takže bych se toho rozhodně nebál.

Re: Zaujimave
Autor: rockycz (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2006 14:48

videl jsem ho v akci a osobne bych ho nechtel, za ty prachy sice hraje rozumne vzhledem k tomu co umi a cene, ale modre na muj vkus moc jasne podsviceni displeje a svetle modre pismo... nevypadalo to pekne, a taky pri chladnejsim pocasi odmitalo najet, ale nevim jestli to je problem toho jednoho kusu nebo obecny problem v chladnem pocasi.

Re: Zaujimave
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 14:59

Clarion 358RMP,super zvuk a za stejný kačky...nemá konkurenci v týhle cenový hladině :-)

Re: Zaujimave
Autor: Pepa (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 20:09

Rozhodně je lepší juknout na [www.pixmania.com], jak píše Rom@n Kadett C16NZ. Já mám Pioneer a zaty prachy, má bombovej zvuk kam se na to sere Sony nebo Panasonic oba jsem zkoušel, samo že v ty samí cenový relaci.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  ********   **     **  ********  
 **     **   **  **   **     **  ***   ***  **     ** 
 **     **    ****    **     **  **** ****  **     ** 
 **     **     **     **     **  ** *** **  ********  
  **   **      **     **     **  **     **  **        
   ** **       **     **     **  **     **  **        
    ***        **     ********   **     **  **        
Powered by Phorum.