www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Kingstech MP3?...
Autor: Ondra (IP zapsáno)
Datum: 25.03.2006 17:50

Cau kluci, nemáte někdo zkusenosti s timhle radijkem Kingstch MP3-FA39.
Chci si ho kopit do sve Astry F

Cauec

Re: Kingstech MP3?...
Autor: ramon (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2006 13:10

Co vím z doslechu,tak celkem špatně drží stanice a často se přelaďuje.Také jsem chtěl furt rádio s MP3,ale nakonec jsem dal přednost VDO CDR 500 na CD.Je sice bez MP3,ale je to origoš Opel a má super tuner.A hlavně nemusíš překopat kvůli rádiu elektriku .

Re: Kingstech MP3?...
Autor: Karel IV (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2006 18:01

Já bych se cizím rádiím nebál.Origo jsou dobré,ale omezujou.A žádné překopávání elektriky v Astře F není potřeba,pokud si s novým rádiem koupíš kabeláž s ISO konektorem.Ale ta už je přibalena v každém kvalitnějším rádiu.Jen přefikneš červenobílí drát,co vede k TIDu,aby ti svítil datum.

Astra Caravan 98

X 16 SZR

Re: Kingstech MP3?...
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2006 18:13

Měl ho kámoš a dal ho brzo pryč, jak píše ramon, nedrží stanice a to CD taky nic moc. Spíš bych se podíval na Pioneer nebo Kenwood. Do 5000kč seženeš už moc pěkný, třeba na www.pixmania.cz



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Kingstech MP3?...
Autor: Karel IV (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2006 18:13

Ještě sem ti chtěl napsat,že bych se asi rozhodl pro kvalitnější rádio s MP3.Ty dobré nestojí zas tak moc peněz.Já mám Panasonic a sem s ním hodně spokojený.Koukni do přílohy.

Přílohy: panasonic_cq-c1313ne.jpg (121.8KB)  
Re: Kingstech MP3?...
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 11:02

tak nevim nevim ja tohle radijko mam uz rok a kousek a maximalni spokojenost:-) radio tedy neposloucham takze nemuzu slouzit ale mechanika a antischok super :-) asi holt kdo narazi na jakej kousek a cena je super

Re: Kingstech MP3?...
Autor: Harampák (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 14:16

No já jestli můžu tak bych doporučil JVC viz. příloha.Hraje parádně,cédo mi snad ještě nepřeskočilo a to u nás jsou cesty tak na traktor a ne na auto.Mám ho za 3200kč.

Přílohy: JVC%20KD%20G401R.jpg (67.9KB)  
Re: Kingstech MP3?...
Autor: pragaga (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 14:48

Ja mám Panasonic CQ-C3301N je se skrytou mechanikou a jsem maximálně spokojený ještě neskočilo. Jediné co bych mohl vytknout tak oproti blaupunktum si po odpojení baterie nepamatuje nastavení, ale zase jak často člověk odpojuje baterku když je vše v pořádku.

Přílohy: cq-c3301n.jpg (75.4KB)  
Re: Kingstech MP3?...
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 20:28

Clarion 358RMP,skvělý zvuk....taky stojí kolem trojky,kam se hrabe JVC atd smiling smiley

Re: Kingstech MP3?...
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 20:54

Já mám první Sony na Mp3 - CDX-MP40, a jsem s ním spokojenej, mám ho už asi tři roky a hraje pořád v poho, prostě spokojenost smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **  **     **   *******   **     ** 
 **     **   **  **   ***   ***  **     **  **     ** 
 **     **    ****    **** ****  **         **     ** 
 ********      **     ** *** **  ********   ********* 
 **     **     **     **     **  **     **  **     ** 
 **     **     **     **     **  **     **  **     ** 
 ********      **     **     **   *******   **     ** 
Powered by Phorum.