www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Kabelaz na radio u opel astra1,4i GL 1994
Autor: Machy (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2006 11:23

Dobry den prosim vas potreboval bych pichnout se zepojenim radia.
Koupil jsem opel astra 1,4i gl Combi ale bohuzel bez radia Mam s tim ted mensi problemek jelikoz mi koukaji misto radia kabely ven a ja chci zapojit svoje radio
Harman becker.vubec nevim jakej kablik je k cemu mam tam 18 kabelu ktery koukaji ven ale k cemu je jakej nevim proto bych vas chtel poprosit jestli nahodou jenom nevite popis tech kabliku podle barev co a kam patri dekuji mockrat.

Re: Kabelaz na radio u opel astra1,4i GL 1994
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2006 11:34

Mas to tady.

Přílohy: V 2.JPG (133.2KB)  
Re: Kabelaz na radio u opel astra1,4i GL 1994
Autor: Machy (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2006 11:42

Dekuji mockrat ale me de hlavne o ty barvy ja bohuzel schemata cist neumim nemel byste prosim jeste neco jynyho co by mi pomohlo trochu lepe ?dekuji mockrat

Re: Kabelaz na radio u opel astra1,4i GL 1994
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2006 11:44

U kazdyho dratu mas napsanou zkratkou i barvu. treba BLRT je Modro-Cerveny atd atd. Vice treba na
[www.kadett.cz]

Re: Kabelaz na radio u opel astra1,4i GL 1994
Autor: Machy (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2006 11:49

Tak ja to vyzkousim doufam ze muj problem bude vyresen jinak musim tisickrat podekovat za pomoc jsem oprvdu moc rad ze mam aspon neco podle ceho se mohu orientovat dekuju a preji hezky den kdyby mi to nahodou nevyslo tak se ozvu yawning smiley)

Re: Kabelaz na radio u opel astra1,4i GL 1994
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2006 19:53

[www.opelastra.cz]
Doufám, že to bude sedět. yawning smiley)))

Re: Kabelaz na radio u opel astra1,4i GL 1994
Autor: Machy (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2006 07:57

Dobry den vsem Tak vam musim oznamit ze se mi to povedlo podle danych instrukci jsem opravdu moc rad ze to jde takze vam chci srdecne podekovat ted mam ale jeste jeden dotaz Nasel sem pri te praci jeste jednu ISO zastrcku
se ctyrma hnedyma kabelama a o nem opravndu nevim k cemu je premyslel sem ze by to melo neco spolecneho s mim Midy budikem ale nevim to jiste nasel by se nekdo kdo by mi o tom mohl neco povedet ? co to ma za funkci ? dekuji mockrat Machy napsal:



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **   ******   **    **  **     ** 
 ***   ***  **     **  **    **  ***   **  ***   *** 
 **** ****  **     **  **        ****  **  **** **** 
 ** *** **  **     **  **        ** ** **  ** *** ** 
 **     **  **     **  **        **  ****  **     ** 
 **     **  **     **  **    **  **   ***  **     ** 
 **     **   *******    ******   **    **  **     ** 
Powered by Phorum.