www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
neorig. radio do Opel Astra F
Autor: weki (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2006 10:01

Nazdar. Som tu novy, astricku F som kupil asi pred mesiacom a je to moje prve auto.
Dakujem tymto strankam, mnohym veciam som sa tu priucil. Mam jednu otazku, co sa tyka autoradia. Auto som kupil bez autoradia, a celkom sa mi paci nazor, z ktorym som sa tu streto, ze si tam dat radsej nejake lepsie radio, namiesto nejakeho zastaraleho original radia -- aj za tu cenu, ze by nefugovalo s TID-om. Nemuze nastat problem, ze ta diera na radio bude prilis mala na neoriginalne radio? Ved vyrobca auta predpokladal, ze sa tam vlozi orig. radio bez displaya.nemuze sa mi stat, ze radio s diaplayom bude prilis velke a nezmesti sa tam? Mozno, ze je to blba otazka, ale mne sa uz stalo, ze som kupil nejaky nahradny diel, ktory mal byt pre Astru F a nepasoval tam. Za rady dakujem

Re: neorig. radio do Opel Astra F
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2006 11:05

Autoradia maji standartni velikost, resp. ramecky do kterych se zasouvaji, tak ze tady v tomhle pripade zadnej problem nebude.
Klidne si kup radio, ktery Te bude nejlepe vyhovovat.

Re: neorig. radio do Opel Astra F
Autor: weki (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2006 09:31

Dakujem za radu. Takze aj originalne oplacke radia maju standardne rozmery napriek tomu, ze namaju vlasny display.

Re: neorig. radio do Opel Astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2006 10:25

Co se týká Astry F, tak ano, mají standartní rozměr.

Re: rozměr předních repro v astře f
Autor: flashmish (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 16:56

Zdravim můžete mi někdo poradit,jakej rozměr repro má opel astra f v předních dveří.Po odmontování krycí mřížky a změření mi připadá,že to jsou 13".Ale dočetl jsem se že je tam potřeba pro montáž ješte takovej plast rámeček na uchycení a u něho je napsáno že je určen k montáži 165mm repro do astry 91-98,tak teď nevim..chci nahradit origo(chrčej a u jednoho dokonce hraje jen střeďák)poznal jsem to až po montáži nového rádia,to origo chytlo jen impuls tak to tolik nevadilo:-)...dík

Re: neorig. radio do Opel Astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 18:36

Originál mají 165mm a dole je středobas (1 pásmo) a nahoře u zrcátek výškáče.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: rozměr předních repro v astře f
Autor: robocop (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 23:16

mam astru f r.v.96 a delal sem si do ni muziku.....ve predu sem mel originaly 150mm divnej originalni prumer od oplu,a co se do predu da narvat sou 165 mm a max hloubka magnetu je 62mm jinak ti nepujde okno stahnout az dolu !!!da se koupit ten ramecek plastovej ale meri jen na vysku 25mm myslim,a tak kdyz tam budes chtit dat repra co maj 62 mm na vysku tak musis vyrezat nejlepe z preklizky primocarou pilou kruh a do neho dalsi at projde repro a pod plast doporucuji vyrezat z gumi takove tesneni podle toho plastu a hodit to pod to at plast neni na plechu !!! vyskove repra jsem dal misto starych, vyhybku do dveri staci oddelat ten tvrzenej polistyren........kdo bych chtel poradit poslu fota !mail: roban.boban@seznam.cz



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********    ******    **     **  ******** 
 ***   ***  **     **  **    **   **     **     **    
 **** ****  **     **  **         **     **     **    
 ** *** **  ********   **   ****  **     **     **    
 **     **  **     **  **    **    **   **      **    
 **     **  **     **  **    **     ** **       **    
 **     **  ********    ******       ***        **    
Powered by Phorum.