www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Car 400 Safe a dál nic
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2007 13:40

Ahoj,včera jsem měnil pojistku co má nasvědomí i rádio...udělal jsem klasicky AS+zapnout rádio...zadal jsem kod a vše v pohodě,dnes když jsem pojistku měnil za 20A jsem znova zopakoval tento postup a ejhle...svítí stále SAFE a dál nic...ví někdo pomoct?eye rolling smiley

-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Car 400 Safe a dál nic
Autor: eMichal (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2007 13:54

jestli to jednou šlo,tak by to mělo jit podruhe :-)
ja bych odpojil radio uplně,chvíli počkal,ať se uvnitř vybiji
všechny kondiky a pak vše opakoval,připojit baterii,otočit klíček
zapalovani,stisknout a držet AS,zapnout radio pustit AS . . .

Re: Car 400 Safe a dál nic
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2007 17:38

confused smileymyslíš že to pomuže? zkoušel jsem to..vytáhl jsem pojistku a cca cigáro počkal...nepomohlo....zkusím teda na dýl

-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Car 400 Safe a dál nic
Autor: Ranger (Dan) (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2007 08:58

Zkus tohle: zapnout zapalování do polohy kdy se rozsvítí kontrolky, zapnout rádio se současným podržením tlačítka AS a pokud se na rádiu objeví nápis SAFE a nejde dál pokračovat v zadání kódu - nenaskočí ---- pro zadání kódu, mírně přitlačit na klíček směrem do zapalování, případně sním mírně pootáčet a zkoušet to tak dlouho dokud nenaskočí ---- pro zadání kódu a pak pokračovat dle návodu. Mě tento postup pomohl (špatný kontakt ve spínací skřínce).

Re: Car 400 Safe a dál nic
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2007 09:07

to RANGER : Jj tohle jsem tu už našel tak jsem to teď zkoušel a nic ..nějak jsem začal chytat nerva tak si dám pauzičku a za chvíli to zkusím znovu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Car 400 Safe a dál nic
Autor: milaa (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2008 12:00

ahoj mam stejny problem s autoradiem jako ty.uz ti nekdo poradil neco co funguje?

Re: Car 400 Safe a dál nic
Autor: Roman 101 (IP zapsáno)
Datum: 15.12.2010 08:42

Mám stejný problém umí mi někdo poradit???

Re: Car 400 Safe a dál nic
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 15.12.2010 10:07

Přeměřit napájení, zda je v pořádku napájení stálé i přes spínací skříňku. Taky je možnost, že už někdo vícekrát zkoušel zadat kód a je aktivní čekací doba.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **    **  ********  ********  **    ** 
 **  **  **   **  **   **        **    **  **   **  
 **  **  **    ****    **            **    **  **   
 **  **  **     **     ******       **     *****    
 **  **  **     **     **          **      **  **   
 **  **  **     **     **          **      **   **  
  ***  ***      **     **          **      **    ** 
Powered by Phorum.