www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
manuál
Autor: Lubko (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2007 14:29

Zdravím, je super, že existuje tahle poradna, tak můj problém je autoradio Blaukpunkt dresden rcr 545 ve voze opel astra f 92, nejen, že nic nezobrazuje jeho displey, ale jak jsem tak pročítal ostatní problémy tak na velkém(horním displeji) po jeho zapnutí zhasne datum, čas zůstane, tak potřebuji vědět, jestli to tak má být, nebo má zobrazovat ještě další data,mám to auto chvilku a manuál samozřejmě nemám.Dík za každou informaci.

Re: manuál
Autor: eMichal (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2007 12:52

dresden rcr 545 neznam :-( jedině rcr 45

Re: manuál
Autor: Lubko (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2007 17:16

Jo máš pravdu,omlouvám se je to rcr 45

Re: manuál
Autor: eMichal (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2007 19:39

neni radio dresden rcr45 obyčejne radio blaupunkt
na kartu s vlastnim displejem,nema žadne připojeni na
displej v oplu,je vubec zapojene?? nebo jen slouži jako ucpavka
po nějakem CAR300 :-)

Re: manuál
Autor: Lubko (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2007 19:57

Je to docela možné, že je obyčejné, je s kartou,je zapojené,normálně hraje,může to být i vadou radia,šlo mi hlavně o to jestli ten velký displej má poskytovat i např. údaje o in-out teplotě, nebo jen datum a čas-původní určitě není,je možné že do něj předchozí majitel vrtal, proto nejde vlastní displej a je možné normálně sehnat car 300,nebo nejlépe s cd ?

Re: manuál
Autor: palorep (IP zapsáno)
Datum: 10.05.2007 07:37

zaleži na tom, aky mas ten display či DID, TID alebo MID
DID - dual information display - zobrazuje len datum, čas, RDS [free.pages.at]

TID - triple information display - okrem predošlého zobrazuje aj vonkajšiu teplotu [www.rolandgruber.de]

MID - mas popisany tu [www.opelastra.cz]

a prečo ti neukazuje ine udaje ak mas TID alebo MID? - poravdepodobne mas zapojeny drát na pin č. 7 podla tejto schemy [www.opelastra.cz]

paša - Astra F caravan C16NZ minulost
Volvo S60 2.4 turbo benzín/LPG - současnost



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil palorep (10.05.2007 07:40)

Re: manuál
Autor: Lubko (IP zapsáno)
Datum: 10.05.2007 19:39

jasně to bude podle všeho ten DID. Takže asi bude nejlepší dresden vyvalit a dát tam např. ten car 300.Spíš bych preferoval radio s CD tak bych rád věděl, jaké jsou možnosti radia s CD když je ve voze pouze DID, nebo je u těchto přístrojů zapojení standartní.Možná se ptám hloupě ale těmhle věcem moc nerozumím.Taky bych rád věděl jaké by bylo vhodné a kde se dá ten typ rádia pro tohle zapojenísehnat aby to fungovalo tak jak má.

Re: manuál
Autor: palorep (IP zapsáno)
Datum: 11.05.2007 06:40

No mas dve moznosti bud chces aby ti ukozoval DID radio tak budes musiet kupit nejaké radio ktoré ma vystup na externý display napr CDR 400, 500 alebo nejaké VDO, alebo si kupis nejaké s displayom a nezapojíš ten pin 7 a uvidís len datum a čas

paša - Astra F caravan C16NZ minulost
Volvo S60 2.4 turbo benzín/LPG - současnost

Re: manuál
Autor: Lubko (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2007 10:34

Díky za informace,tak mám problém vyřešen, sehnal jsem cd 300 orig. opel

Re: manuál
Autor: Kristýna (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2007 21:12

Pprosím nemáte někdo manuál na rádio ccr 600, napište na mail Kristyna.Schackova@seznam.cz



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **  ********   **    **        ** 
 **     **   **  **   **     **   **  **         ** 
 **     **    ****    **     **    ****          ** 
 **     **     **     ********      **           ** 
 **     **     **     **            **     **    ** 
 **     **     **     **            **     **    ** 
 ********      **     **            **      ******  
Powered by Phorum.