www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
FM transmitter
Autor: Johny O (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2007 22:03

Zdravim, mel bych dotaz ohledne vecicky ktery se rika fm transmitter. Uvazuju o koupi a zajimalo by me jestli s tim ma nekdo zkusenost? kdyztak se podelte o vase dojmy (napr: jak cistej je zvuk a jestli to neco nerusi a taky cteni z USB a taky hlavne jestli se to da pouzit v astre F, protoze ta ma zapalovac u popelniku a ten je hodne zapustenej tak jestli se to tam v pohde da zastrcit). diky moc zdravi Johny O

Opel Astra F x16xel

Re: FM transmitter
Autor: Johny O (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2007 21:42

jo a jeste sem zapomnel dodat ze mam origo radio SC 202...

Re: FM transmitter
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2007 08:00

už jsem jich pár viděl a i slyšel zkoušely jsme jeden od fy stualarm měly jsme 4 auta vedle sebe a ta mrška utáhla všechny 4 radia zvuk byl celkem čisty a i dynamika zvuku byla dobrá ale jestli to půjde do zapalovače v F ku nevím ale myslím si že to bude v poho ten co jsme zkoušely byl skoro stejně tlustý jako zapalovačová zástrčka




X16XEL F

Re: FM transmitter
Autor: Johny O (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2007 11:38

koukal sem na to a na internetu jich par je...ale nevim kterou znacku vybrat...nevis co jste zkouseli vy?? diky

Opel Astra F x16xel

Re: FM transmitter
Autor: ondra (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2007 12:48

Já ho mám používáme ho v obou našich autech a nosim si to i do firemáků.Funguje to perfetně já mám od firmy emgeton, ale je ještě jedna značka , za stejné ceny a stejný typ.
Ten můj má perfektní vychytávku, normálně vysílá 10mV ale když podržíš na 10 sekund tlačítko CH tak se intezita signálu dostane až na 100mV.
Porovnej si to na www.nejceny.cz

Čau Ondra

Re: FM transmitter
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2007 13:09

Tady je zajímavá cena:
[www.aukro.cz]
Ale kdo ví jaká kvalita.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: FM transmitter
Autor: Johny O (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2007 20:44

To Ondra: tak sem dneska projel internet a nasel sem tyhle tri (viz prilohy) varianty o kterych uvazuju, libi se mi vzhledove a cena neni tak hrozna. ten prvni ma i dalkovy ovladani to by se mi libilo :-) ale zase nevim jak je na tom s kvalitou, nenasel sem totiz jeho znacku jenom neco jako fm transmitter FM 19. Jinak diky vsem za prispevky. cau Johny

Přílohy: 80537.jpg (13.9KB)   emgeton-fm-transmitter.jpg (41.6KB)   trekstor-radio-station-f-ox-modul-mp3-do-autoradia.jpg (14.4KB)  
Re: FM transmitter
Autor: ondra (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2007 07:08

Já mám ten druhý, ale ten poslední je to samé akorát tam není natištěné jméno fimy, záleži jaký máš interier.
Ale fakt to funguje bezvadně.
Čau

Re: FM transmitter
Autor: Geňa (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2007 20:55

Zdar chlape používám FM transmitter EVOLVE, používám ho už asi rok a ůplně bezproblémů a do astry v pohodě má totiž nastavitelnej sklon(kloubek) a dálka je super akorát si musíš zvyknout na ovládání občas se my ještě stává že si přeladím frekvenci místo přeskočení skladby

Re: FM transmitter
Autor: Johny O (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2007 22:22

tak díky chlapi, zitra to jdu objednat. udelam si na vanoce radost grinning smiley. mejte se tu pekne a hezky vanoce. cau

Opel Astra F x16xel

Re: FM transmitter
Autor: padro (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2008 08:51

FM transmittery maju na www.mp3doauta.sk



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   ******   ********   *******   **     ** 
 ***   **  **    **     **     **     **  **     ** 
 ****  **  **           **            **  **     ** 
 ** ** **  **           **      *******   **     ** 
 **  ****  **           **            **   **   **  
 **   ***  **    **     **     **     **    ** **   
 **    **   ******      **      *******      ***    
Powered by Phorum.