www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Subwoofer a zesilovac
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2007 20:41

Cau schanim nejakej samostatnej subwooferovej reprak spolecne se zesilovacem,ale moc se v tom nevyznam tak bych potreboval poradit.Psal jsem na jednu stranku aby mi poradily a poradily mi reprak CARPOWER SONIC-15 a zesilovac CRUNCH GP1500D . ale potreboval bych poradit jestly je to dobra znacka a ... cena za oboji je 11 000. dekuju vsem co poradi.

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2007 07:43

Jde o to do kolika peněz se chceš vejít, pokud jsi ochotný dát jen za zasilovač a reprák 11tis. tak v pohodě, tyhle komponenty jsou kvalitní.
Kdyby jsi sháněl něco lacinějšího tak se podívej třeba na www.ahifi.cz
Kupoval jsem od nich starší zesilovač a v pohodě. Výběr mají veliký.

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2007 20:32

aha jsem nevedel ze prodavaji i starsi veci. diky za radu. no prave se rozhoduju,musel bych jeste koupit MDF desku a udelat bednu.

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2007 08:04

Doporučuji koupit ten starší zesilovač (dávají rok záruku) a rovnou celý woofer i s bednou.

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2007 19:13

myslis ze sestavit bednu neni rozumnej napad? mrknu na ty starsi a uvidim :-) kde tm najdu nejakej ten bazar starsich veci ?



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Tazy (11.12.2007 19:15)

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2007 19:54

Tazy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> myslis ze sestavit bednu neni rozumnej napad?
> mrknu na ty starsi a uvidim :-) kde tm najdu
> nejakej ten bazar starsich veci ?


No kde asi??? Podívej se u Vás kde bydlíš, nebo v okolí,a nebo představ se po netu toho najdeš určitě plno!

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2007 14:23

Tazy : mají tam jen starší zesilovače, bednu si klidně sestav sám jestli na to máš potřebné vybavení ale nezapoměň, že každý woofer potřebuje i přesně stavěnou ozvučnici.

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 15.12.2007 18:48

tak jsem náhodou našel docela zajímavý odkaz který by se Ti mohl hodit [www.hificar.cz]
Jinak jsou tam docela výhodné sestavy a slevy

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2007 14:52

Jo koukal jsem,diky za tip ;-)

Re: Subwoofer a zesilovac
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2007 09:12

Tazy pokud chceš mám k mání hotovou bednu s dvouma sub basama a zesilovačem komplet za 6000kč bylo to v kadetu a celkem solidně to hrálo pokud chceš můžem se dohodnout repro tam jsou US BLASTER A zesík nějaký pětikanál no name ale hrálo to slušně kdyžtak mne mailni odkud jsi a dohodneme se Crkyk@seznam.cz



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    **      **  ********   **     **  **     ** 
 **    **   **  **  **  **     **  **     **  **     ** 
 **         **  **  **  **     **  **     **  **     ** 
 **   ****  **  **  **  **     **  *********  **     ** 
 **    **   **  **  **  **     **  **     **   **   **  
 **    **   **  **  **  **     **  **     **    ** **   
  ******     ***  ***   ********   **     **     ***    
Powered by Phorum.