www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 2 z 6
Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2011 17:14

RAKODY napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pro Mirek11
> Já si myslím, že kód který zadáváš asi nebude ten
> pravý (jaké číslo zadáváš?).Napiš ještě jednou
> čísla z radia a já Ti znova zkusím vypočítat kód.
> rakody CZ

Jejda..já sem nenašel svůj příspěvek,tak sem se regnul.Trochu víc sem to rozepsal.Nezlob se.Tady mám rozepsáno [www.opelastra.cz]

Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2011 16:53

Zdravím.Mám problém s rádiem.Dostal sem se do stavu,kdy už mne svítí SAFE 5.Dostal sem se i do stavu,kdy musím nechat rádio zapnuté při jízdě aspoň 20 minut.Samo pak ZHASNE SAFE a není nic vidět.Když stisknu na číselníku číslo,naskočí ---- zadám kod a dlouze podržím AS a display se změní na SAFE a číslo,kde už zbývá počet pokusů.Teď by naskočilo SAFE 4 lol.Číslo sem nejdříve zadával špatně/boreček co si nic nepamatuje/asi třikrát?..nevzpomenu si.Teď zadávám číslo dobře,mám ho napsané na velkém techničáku.Připadám si jak magor.I mám přečtený návod zde z fora a pořád mám problém s kodem.Rád bych to zvládnul s vaší pomocí.Nerad bych platil za nějaký to odblokování či co.Děkuji moc
Opel Astra r.v.1995

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2011 17:26

Pro RAKODY:Číslo zadávám 9876 a číslo rádia? to musím rozdělat.To nevím.Něco sem našel pod tou gumou,která je pod displayem.Jde jako přitáhnou k sobě.Jsou tam ty správné šrouby?abych nelezl ke králíkovi do pytle zbytečně.Díky grinning smiley
[obrazki.elektroda.net]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mirek-1 (15.05.2011 17:27)

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: RAKODY (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2011 17:41

Jo,Jo, číslo je to hezký, ale pro výpočet potřebuji napsat
GM0202 x (písmeno) 1234567 ( 7 čísel)
rakody CZ ( čím dřív tím líp)

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2011 18:23

Tak sem tu a s nulovým výsledkem.Odšrouboval sem display a uviděl sem díru.Dál se nedostanu.Rádio drží jak přibitý.Sem na tyhle věci levej.Sahnu si na něj i ze zadu a nejde ani povyšoupnout..drží někde kde to asi nevidím.Sem na dně.Děkuji ti za ochotu chlape.
BTW:Našel sem v autě jakýsi návod v němčině na rádio.Pořád laborujou s číslem 3650 smiling smiley nezkoušel sem.Teď nemám času sedět v autě při zapnutém rádiu.Může se stát,že kdysi toto číslo fungovalo a dotyčný číslo změnil na ono,co je na techničáku?či-li,lze číslo redukovat podle sebe?nebo vždy zůstane číslo navěky natvrdo.Děkuji za ochotu.

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: RAKODY (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2011 19:12

Tak některé radio se vyndá tak, že v rozích je dirka pro zastrčení kolíků (někdy hřebíky)a tahem se radio vyndá. Já znám několik typů GM0202 např: 7641850520, 7641850521, 7641852521 a asi ještě další. Kód je uložen v MCU MC68HC05 a jde zakázat zadávání, ale změnit jen přepsáním v MCU a to se dělá vyjímečně. K výpočtu je třeba napsat typové číslo i výrobní číslo (viz zpráva předtím).
rakody CZ

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2011 19:22

Jen doplnim......
[www.opelastra.cz]

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2011 13:48

Zdar chlapci.Tak sem sem si nechal vytáhnout autorádio a byl na něm jiný kod,jiný než mám na techničáku.Nuže dobrá..mechanik chtěl 100,- a řekl,že je potřeba čekat,než bude možné zadát kod.Zapnul klíček do polohy-kterou uznal za vhodnou-nevím..ale svítila kontrolka oleje a ruční brzda.Řekl,teď vydržte tak hodinu a uvidíte.Auto stálo..přišel sem za necelou hodku a display nesvítil.Display reagoval na čísla.Zadal sem správný kod,potvrdil AS a kod to nevzalo.Display se vrátil do stavu CODE a počet SAFE 5 zustal zachován.Tak sem jel dom..už sem na dně..pomozte prosím.Díky smiling smiley

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: macil (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2011 15:02

Tak už sem konečne opíš to výrobné číslo z rádia, ako ti napísal RAKODY a nešpekuluj, lebo si ho zablokuješ nadobro.eye rolling smiley

______________________________

Opel Astra F-CC `97 X18XE

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2011 15:38

Ten kod je 0958.Výrobní číslo bylo zbytečné psát ne?

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: macil (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2011 16:17

Ako myslíš.

______________________________

Opel Astra F-CC `97 X18XE

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: monticek (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2011 12:22

Ahoj prosím o radu mám tohle rádio v oplu combo a někdo ho zapojil bez toho displeje nahoře tak jsem rádio odpojil a skusil jsem to zapojit ale nic a teť uš mi ani nehraje páč si myslím že potřebuje kod ten mám ale na displeji ho nevidim páč nejde :-( nemáte někdo schémátko toho třetího konektoru i s barvama drátů moc moc díky za rady

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2011 22:12

[www.opelastra.cz]
[www.opelastra.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2011 07:14

Mirek-1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ten kod je 0958.Výrobní číslo bylo zbytečné psát
> ne?


Zdarec,tak jsem tu s výsledkem.Autorádio funguje.Číslo sem zadával 0958 a postup správně.Proč to nešlo?byl údajně zaprasenej panel pod tlačítkama,tak to technik vyčistil,rádio zasanul,natukal a jede.No,jenže,jaké bylo moje překvapení?po cca..4 dnech bez provozu auta,si rádio nepamatuje kod a rádio potřebuje znovu natukat kod a potvrdit.A já se ptám,je toto normální?proč mě to dělá takový starosti..co sem komu udělal grinning smiley
Přeci nebudu zadávat kod při kazdém startu.
BTWtongue sticking out smileyo zprovoznění,sem jezdil 2 dny,vše fungovalo.Auto sem nepotřeboval cca..4 dny a rádio ptá znovu KOD.

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2011 10:12

Tak ten kód vypni. Postup je úplně stejný, jako při odblokování.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Mirek-1 (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2011 11:00

Oo rozumím tomu tak,že než nastartuju,tak mám udělat postup stejný jako při zadávání kodu?to jde?.Ptám se jak magor,ale to čtu prvně..

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2011 20:41

Ano. Pokud se při odblokovaném rádiu stiskne AS, zapne rádio a následně po namačká kód a potvrdí AS, požadavek na kód se vypne.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Rádio SC 202 Blaupunkt
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2011 07:24

Nema nekdo tohle radio nefunkcni? Ci fungujici, ktereho se chce zbavit za postovne?

Rádio Opel SC 202 C odkódování ?
Autor: Doliik (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2006 15:33

Ahoj.Prosím o pomoc při odkódování rádia Opel SC 202 C
č. GM 0202 B 7175276
Na kalkulátoru mi vyšel kód 2852,ale rádio ho nebere.
A já už jsem na 7 pokusu o vložení kódu.
Dík moc za radu

Re: Rádio Opel SC 202 C odkódování ?
Autor: Tondach-Astra F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2006 21:42

Tak se na to vy...,vyhoď ho ven a nech ho za 5tibábu odkodovat úplně,budeš mít pokoj.grinning smiley

Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 2 z 6


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **        ********   ********  **     ** 
 **     **  **        **     **  **    **  **     ** 
        **  **        **     **      **    **     ** 
  *******   **        ********      **     ********* 
        **  **        **           **      **     ** 
 **     **  **        **           **      **     ** 
  *******   ********  **           **      **     ** 
Powered by Phorum.