www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 13.01.2008 21:54

Dnes jsem si oddělal mého dlouholetého společníka při jízdě, autorádio Blaupunkt SC 202 C. Při odstraňování pazvuků a skřípání přístrojovky jsem mu šroubovákem urval celou přední část. eye popping smiley To jsem ale jelito!!! the finger smiley

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 19:02

Tak jsem kecal. Je to SC 202 D ( C ) Montovaly se tyto autorádia do kadettů? Přikládám foto.

Přílohy: Obraz030.jpg (175.3KB)  
Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 19:12

A přidělat tam zpět nejde? Co je na něm urvané?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 19:21

Vytáhnul jsem takové ty pásky na display a na ovládání.Pak jsem přišel na to, že tam jsou takové šikovné konektory pro snadnější montáž. Displej jsem rozchodil, to jsem měl jako radost drinking smiley dále jsem zapojil kontakt na ovládání a při samotném vsunutí do toho šuplíku ve středovém panelu už nic. Svítí jen žárovka ovládání hlasitosti. Při zmáčknutí ON začnou mžourat ostatní žárovky a uvnitř pořád cvaká nějaké relátko.

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 19:24

Rád bych sehnal proto stejný typ. Fungovalo spolehlivě a bylo tam od té doby, co mám kadetta. 10 let. Jsem teda i nakloněn tomu, že koupím nové autorádio smoking smiley

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 19:43

No to vypadá že tam někde bude zkrat. Někdy pomůže malounko ty pásky ten konec sestřihnout ale jen malouko a vyfoukat ty konektory. Zkus to. Jinak ty konektory by měli mít takovou pojistku proti vysunutí těch pásek! většinou se odjišťují tak, že se vysune jejich přední část (některé to ale nemají!) Zkus nahodit foto těch konektorů! To rádio by ještě sloužit mohlo!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 20:12

To jsou nejlepší fotky, co jsem schopen vyplodit. Digi foťák nemám, jen mobil.eye popping smiley

Přílohy: Obraz073.jpg (165.9KB)   Obraz074.jpg (197.3KB)   Obraz075.jpg (317.5KB)  
Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 20:20

Ale mají to ti němci pěkně zmáklé. Líbí se mi na tom, jak to do sebe všechno pěkně a čistě zapadá. Ale jestli opravdu není KO. Ozývalo se takové slabé pípání z reproduktorů. Ale když jsem zakvedlal vzadu konektorem, tak displej naskočil a vypadalo to, že funguje. Anténa připojená nebyla. Každopádně mne znepokojuje to cvakání uvnitř. O víkendu mu dám ještě trochu péče a uvidí se. smileys with beer

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 20:27

Chci hodit výzvu, jestli někdo neví, kde by se to dalo opravit? Poslat poštou např. Tady kolem Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor nic není. Ani na televize a pod. Že prej si máme rovnou koupit nové.

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 14.01.2008 21:14

No CAR400 se prodává za 500Kč i mín! Zajdi si na astra G club tam jich kluci prodávají hafol Oprava přes opravdu nemá cenu.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Chudák Blaupunkt
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2008 18:32

Sehnal jsem autoelektrikáře, co mi to opraví. Říkám mu, že akceptuji opravu do 500 Kč.On povídá, že to je rozumné, pak ať si člověk koupí nové. Já chci tenhle typ autorádia, protože si chci zachovat co nejvíce původnost kadetta. Na internetu jsem dostal nabídku na SC 202 D za 1000Kč. Děkuji za rady smileys with beer



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  **         ********   **    ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  ***   ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  ****  ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  ** ** ** 
 **     **   **   **   *********  **     **  **  **** 
 **     **    ** **          **   **     **  **   *** 
 ********      ***           **   ********   **    ** 
Powered by Phorum.