www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Nove autoradio Opel astra F
Autor: lukinojh (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2008 14:14

Ahoj astraci...... na stedry den sjem dostal korunky na nove radijko tak jsem hned objednal a rekl jsem si ze o svatkach je nejaky ten cas tak to stary vyndam..... dalo to docela zabrat ale je venku... ted dotaz.... v palubovce mi zustal takovej cernej plechovej supllik a na zadni strane je isi konektor a antena...ten ma jit taky pryc? a jak z toho sundat to iso?

Re: Nove autoradio Opel astra F
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2008 14:27

A proč bys to dával pryč? Kam bys potom zapojil nové rádio,pokud teda bude mít konektor ISO. Záleží jaké rádio koupiš(s jakým konektorem)

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Nove autoradio Opel astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2008 14:34

Jo, šuplík jde pryč.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Nove autoradio Opel astra F
Autor: lukinojh (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2008 14:48

Trebas mi nejde do hlavy az budu chtit pres cinche chtit zapojit zesik, jak se tam to radio do toho supliku vedje, kdyz zadmi stena je plna..... jinak radio jsem si kuil Sony CDX-GT220........ jde mi teda o to, jak vyndat ISO konektor z toho supliku a taktez antenu

Re: Nove autoradio Opel astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2008 15:22

Vyndej kaslík, konektory jsou v něm zacvaklé. Až bude vyndaný, uvidíš a pochopíš. O montáži neoriginálního rádia je toho tady taky už docela spousta, tak zkus taky trochu hledat. smiling smiley

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Nove autoradio Opel astra F
Autor: JardaF (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2009 19:03

Zdravím Vás, mám drobný problém - kluk mi koupil "pod stromeček" nové rádio (LG LAC3800R) do mojí astřičky (F, caravan, 1,6 X16XEL). Po počátečním drobném problému spočívajícím v přehození stálého a spínaného plusu (rádio si nepamatovalo předvolby) mně ale dále veleúspěšně se.. - chvíli po vyjetí hraje, pak se začne vypínat a nakonec nehraje vůbec. Při vypnutém motoru a poslední poloze klíčku před zapnutím elektriky hraje vždy. Původní Grundig hrál O.K. Předpokládám nějaký problém v ochraně toho krámu před vyšším napětím, než má akumulátor. Setkal se někdo s něčím podobným ? Vyreklamuju ten krám....



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********   *******   **     ** 
 **     **   **   **      **     **     **   **   **  
 **     **    ** **       **     **           ** **   
 *********     ***        **     ********      ***    
 **     **    ** **       **     **     **    ** **   
 **     **   **   **      **     **     **   **   **  
 **     **  **     **     **      *******   **     ** 
Powered by Phorum.