www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Montážní hloubka předních repro
Autor: Rouballik (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 11:14

Mám opel astra f rv 97 verzi kombi. Chtěl bych si dopředu koupit lepší reproduktory. Zjistil jsem, že stávajíci středobas ve dveŕích je uchycen na nějaké podložce.

Našel jsem tohle:
[www.autoradio-prodejce.cz]


A chtěl bych se zeptat jakou montážní hloubu reproduktorů budu moct použít pokud namontuju takovouto plastovou podložku? Samozřejmě chci stahovat okno až dolů.

Díky Martin

Re: Montážní hloubka předních repro
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 11:36

Ono to hledání má vážně něco do sebe. smiling smiley [www.opelastra.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Montážní hloubka předních repro
Autor: Rouballik (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 12:06

Díky tenhle přízpěvej jsem si vyhledal. Nicméně mluví tam o 62mm s někým vyřezaným kroužkem z překlišky. Co jsem na to repro koukal, tak originální mají montážní hloubu asi 45mm a to se už skoro opírají o tapecír jak jsou zvedlé tím kroužkem, ale nevím kolik je prostoru za reprem mezi magnetem a sklem. Takže zvedání nejakým kruhem z překlišky mi pŕíjde jako hloupost když ani u originálního kroužku neni místo. Prosím o lepší vysvětlení.

Re: Montážní hloubka předních repro
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 19:18

Však tam píše, že ten koupený rámeček má výšku 25mm a proto pod něj udělal ještě sokl, aby tam mohl dát repro o hloubce 62mm. Pokud se ti nelíbí takováhle předělávka, spousta značkových výrobců dělá nízké repro a to např. i do dveří koncernu VW, nebo máš možnost koupit třeba tohle [www.pioneer.co.uk] kde středobasy by měly sedět a výškáče by potřebovaly udělat držák.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Repro Kadett 3dv
Autor: Pali C20NE/88 (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 10:43

Ahoj vsichni, prosim Vas, muze me nekdo napsat jaky rozmery maji mit repro do pristrojovky u kadetta? Nekdo rika ze prumer 87mm, nekdo ze 100? Nerad bych neco koupil a pak to tam neslo? Diky moc za kazdou radu...

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 10:48

87 mm na 100%.

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Pali C20NE/88 (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 10:59

No to je rychlovka, dik moc... smiling smiley

A jestli te muzu este otravovat, ma smysl davat tam neco takovyho:

[www.autoal.cz]
typ: AS.C87 - 87mm, širokopásmový dual cone, max.40W, fr.rozsah 100Hz-15kHz, citlivost 88d

[www.autoal.cz]
typ: SPA 87 - Reproduktory dual cone, papírová membrána s ochranou vrstvou - bez mřížek. , 87mm, 40W, 85Hz-18kHz, 85dB, hloubka 50mm

Neminim mit v aute diskosku, ale zase aby to aspon trosku hralo,ale zase aby to nestalo majlant smiling smiley!!! Popr, mohl bys neco doporucit?? Diky moc, fakt diky...

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 12:48

Já myslím, že 100mm tam dáš taky, navíc bych šel cestou koaxiálních dvoupásmových repráků

např. : [autoaudio.wsc.cz]

Nebo kup dvoupásma komponenty a zadělej je do dveří, třeba jako já :

[www.kadett.cz]

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Pali C20NE/88 (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 13:40

to Rom@n Kadett C16NZ > Ty komponenty me taky napadli, ale chtelo by to neco za rozumny peniz. Nevis prosim Te, jaka je montazni hloubka toho repra v tapecu. Asi tam moc mista na nej neni, ze ?

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 13:58

Místa tam moc opravdu není, chce to 3x měřit a 1x řezat.
Já tam mám Balupunkty 130mm průměr a hloubka asi 65mm, ale lepší je to dát dolů do rohu a umístit je do MDF kroužků, ale s tím je o dost víc práce, tak že jsem to řešil tak jak je to na fotce. Cena byla 2000kč, ale dá se sehnat i levnějc. Zvuk je ale úplně někde jinde.

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 15:12

Rozhodně bych tam dal spíš dvoupásmový nebo třípasmový když už...třeba od Axtonu jsou za přijatelnou cenu... [www.mh.cz]
To Rom@n Kadett C16NZ: Nevim nevim...už ty 87 jsou tam dost přesně...na ty 100mm aby ti pomohla teta flexa...

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 15:18

Do dveří sohlasim, ale je to práce navíc...protahovat kabely, rozebrat tapec atd. Pokud někdo nepotřebuje maximální výkon a není nějak extra zručný, tak stačí vyměnit za lepší ty origo. Práce na 5 minut...

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Pali C20NE/88 (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2005 08:18

No tak to je jasny, dat neco do dveri, vyhybku a vejskac na pristojovku, to je nekde jinde....

Ty axtony nevypadaji vubec spatne, hmmm smiling smiley

Diky vsem za odpovedi, kdyby me jeste neco napadlo, vim kam se obratit smiling smiley. Zatim....

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2008 09:54

ja mám 5dv. kadetta, je tam ten priemer reproduktorov v palubke rovnaký ako u 3dv.? lebo ako som meral tak tam mám montážny otvor skoro 10cm, okolo 95mm ak som to dobre meral, takže teraz som z toho trochu zmätený lebo tu sa píše 87mm, prosím poraďte súrne

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2008 13:22

Čau myslím že to bude stejný... Palubka se nelyší,já jsem tam dával koaxiály s průměrem 10 cm,bylo to těsný (byly vysoký) ale jsou tam a hrajou bomba...

Kadett E GSi C20NE rv. 91

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2008 20:57

takže som meral dobregrinning smiley hlbku odmerám tiež aby som nekúpil niečo čo sa mi tam nevojde, a na strane vodiča nebol problém s montážou? pod tou mriežkou je dosť malý priestor na strane spolujazdca je to OK

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2008 10:55

No u řidiče je místa míň ale šlo to,musel jsem nožem oříznout ten papír a byl tam... Ale to nebylo kvůli průměru ale hloubce repra...

Kadett E GSi C20NE rv. 91

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2008 09:25

hej kvôli magnetu to bude asi dosť ťažké, no uvidím pri montáži, zatiaľ dík

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Axel (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 16:35

jak ste měnili ty repračky v te palubce...šlo to vytahnout +"nandat" tim otvorem??nebo se musi cela palubka rozebret???

Re: Repro Kadett 3dv
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 17:49

To axel : A je problem mrizky sundat a podivat se? Samozrejme ze to jde horem.

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  ********   **     **  ********   **    ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **   **  **  
 **  **  **  **     **  **     **  **     **    ****   
 **  **  **  **     **  *********  **     **     **    
 **  **  **  **     **  **     **  **     **     **    
 **  **  **  **     **  **     **  **     **     **    
  ***  ***   ********   **     **  ********      **    
Powered by Phorum.