www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
střešní okno
Autor: Honza Most (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2005 08:35

Cau lidi..
Mam problem mam 2-polohovej sibr co se daval original do kadettu a funguje mi jen vyklapeci poloha ta ztahovaci nesad smileyNevite kde muze byt chyba a jak se k tomu dostanu kdyz je vsude kolem toho stropnice?Diky

Re: střešní okno
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2005 16:01

Měl jsem podobný problém a zjistil jsem že je to bylo tím že každá strana byla jinak posunutá a při zasouvání se to skřípne. Celé jsem to rozebral a rovnoměrně nastavil ty ozubené pásky, kterými točí uprostřed to ozubené kolečko. Jde to ale i silou, prostě ho vysuneě do maxima nahoru a pak zabereš a ty pásky poskočí na tom kolečku a srovná se to. Taky se radši podívej jestli tam něco nepřekáží.

Re: střešní okno
Autor: Lumir (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2012 18:45

Zdravím páni,
vlastním opel astra F 1,4 16V zo strešným oknom Hollandia 300. Okno je osadené motorom Hollandia Emerald mäkký dojazd posuvnej strechy tip ITT SEUD . Na ňom sa mi poškodilo - zodralo plastové (sekundárne) koleso súkolia prevodu. Originál koleso súkolia nie je možné kúpiť a celý originál motor tip ITT SEUD prípadne Valeo stojí cca 110 eur. A tu Vás chcem požiadať o radu, vie mi niekto poradiť kde by sa dal objednať tento alebo podobný tip motora (nie originál) za nižšiu sumu, prípadne či sa niekde nedá objednať to koliesko do prevodovky?
Možno moja otázka nesúvisí celkom s touto témou no nevedel som nájsť tému zo strešnými oknami. Za pomoc vopred ďakujem. Lumir



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********   **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  ***   ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  ****  ** 
 **     **  **     **  ********   **     **  ** ** ** 
 **     **   **   **   **          **   **   **  **** 
 **     **    ** **    **           ** **    **   *** 
 ********      ***     **            ***     **    ** 
Powered by Phorum.