www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Tapecírunk
Autor: PetrM (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2005 22:24

Mám dotaz, odlepuje se mi na stropě tapecírunk, pokračue to čím dál tím víc,známej mi radil stříkačkou aplikovat lepidlo a přilepit,ale ted už je odlepená skoro půlka stropu.
Řešil jste to někdo ?, zajímalo by mě jaké lepidlo použít, a jakým způsobem to lepit, zkušenosti z praxe a tak no. díkyyy,

Re: Tapecírunk
Autor: PetrM (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2005 22:27

Jo, a mam Astra F r.v. 92, 3dvéř

Re: Tapecírunk
Autor: PetrM (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 14:22

Opravdu nikdo neví jaké by pro to bylo nejvhodnější lepidlo? Napadá mě jenom nějakej ten řidší chemopren. Už je to celé odlepené, visí dolu a škrtám o to vlasama :-) Chystám se to konečně udělat, budu to asi muset celé rozebrat, natřít lepidlem-nechat zavadnout-přitisknout-vyhladit.

Re: Tapecírunk
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 14:41

To jako chceš říct, že čekáš půl roku na to,aby tě někdo řekl,to co tě už řekl tvůj známej???????????????????
V každým obchodě,kde prodávaj lepidla tě poradí jaké lepidlo použít.Stačí jim říct jaké dva materiály budeš lepit k sobě. Jak jednoduché:-))))))))

Re: Tapecírunk
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 14:52

Držet to bude třeba i tím Chemoprenem.Je jen otázka jak se to povede a jak to bude vypadat.Zkoušel jsem to a nekonec jsem stejně na vrakáči koupil jiný.Stál mě na Vectru A nějakých 800,-.

Re: Tapecírunk
Autor: opelastra (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2006 16:37

Měl jsem dříve kadeta a zkoušel jsem to lepidlem na tapety.Dopadlo to hrozně a na vrakáči jsem potom koupil druhou skořepinu a vyměnil ji.

Re: Tapecírunk
Autor: mejla (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2006 20:46

Cusik..mam to samy...budu to taky lepit...koupil jsem nejakej ten chemopren extreme ci co...no tesim se...

Re: Tapecírunk
Autor: PetrM (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2006 11:08

Brouček: nee, půl roku jsem nečekal :-) jenom na to nebyla nálada a čas...

to all: dík za příspěvky, koupil jsem ten chemopren v plechovce, ani mi nevadí když to bude nějak zkrabacený, hlavně aby to neviselo, brzy se na to vrhnu, pak zkdyžtak napíšu jak to dopadlo :-))

Re: Tapecírunk
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2006 12:13

Kdybys to chtěl mít pěkný, tak to strhni celý, když už to tam nedrží, vytáhni celej tapec ven a polep to nějakou látkou. není to až tolik práce jak se zdá a efekt je super. Martin.

Re: Tapecírunk
Autor: PetrM (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2006 08:42

Tak to dopadlo úplně hrozně, vytáhl jsem celou tu skořepinu ven a lepil to na zemi, ale měl jsem málo lepidla, a než jsem to pořádně rozetřel po celý ploše tak to zaschlo, nj čalouník ze mě asi nikdy nebude :-)) ted to tam sice přilepený je, ale je to celý zkrabacený, a pomalu se to zase odlepuje, asi to vyřeším tak že tedy zkusim sehnat celou tu skořepinu na vrakáči.
Nevíte někdo náhodou ze kterých aut by tam mohla pasovat?
Mam astru F rv.92 3dvéř, dík.
Petr

Re: Tapecírunk
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2006 09:37

Tak to pravdepodobne ale neumis s chemoprenem pracovat.
Musis namazat obe plochy, ktery nechas cca 10 minut zaschnout (nesmi na omak lepit) a potom je teprve davas k sobe. Zalezi na pritlacne sile v prvni okamzik styku lepenych ploch.
Pokud dodrzis tenhle postup, nic se zeskrabati a drzi to na veky.

Re: Tapecírunk
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 11.07.2006 09:25

potřebuju vyndat anténu a nejde mi sundat tapecírunk uvnitř kufru abych se k ní dostal. Nechtěl bych to dělat na sílu abych ho neroztrhl. Vypadá jako přilepenej, aby ani oddělat nešel. Nevíte co s tím? dík (astra F sedan)


Re: Tapecírunk
Autor: bobik (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2013 10:19

Ahoj! Mám stejný problém jako vy. Odlepuje se mi potah střechy. Našel jsem
" návod " na těchto stránkám
[www.honda-club.cz]
kde to řeší chemoprenem. Jen je v tom fígl. Takže časem to chci vyzkoušet. Tak se držte. Ahoj Bobik

Re: Tapecírunk
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2013 11:57

Však se to zde také řešilo chemoprenem, jen to bylo už před 7 roky.:-)))))

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********    ******   **     **   *******  
 **        **     **  **    **  ***   ***  **     ** 
 **        **     **  **        **** ****  **     ** 
 ******    ********   **        ** *** **   ******** 
 **        **         **        **     **         ** 
 **        **         **    **  **     **  **     ** 
 **        **          ******   **     **   *******  
Powered by Phorum.