www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
zadní ostřikovač
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 09:55

Potřebuju pomoc,

mám astru caravan F a zadní ostřikovač přestal ostřikovat. Při zapnutí ostřikovače zřetleně slyším, že to někde stříká, ale nevímm kde. Nevíte někdo jak se dostat k hadičce a zjistit kde asi praskla nebo jak ji celou vyměnit

Díky za odpověď nebo zaslání montážní mapky.

Luboš

Re: zadní ostřikovač
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 10:29

NEJSPÍŠ TI VYPADLA HADIČKA PŘÍMO Z OSTŘIKOVAČE,TAKHLE JSEM TO MĚL NA KADETTU..

Re: zadní ostřikovač
Autor: Karel IV (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 11:05

Mám ten stejný problém.Nechal sem vystříkat trochu vody a zjistil,že to teče do kufru.Zjistil sem,že je to rozpojené ve střeše pod stropním tapecem.Takže na jaře se na to vrhnu:-(

Jinak hadička vede z dveří do střechy tou gumovou harmonikou v rohu dveří u pantů.Sou na každé straně,teď nevím na které straně je.Tam se to taky mohlo rozpojit.

Astra Caravan 98

X 16 SZR

Re: zadní ostřikovač
Autor: Zdeněk. (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2006 01:25

Me se stalo to samy. Je to v ty hadici na pravy strane, blbe se k tomu muze. Po vymene hadic a spojky mi to po case prestalo strikat znova, tlakem se to rozpojilo, tak jsem to posichroval vazacim dratem a je klid....:-)

Re: zadní ostřikovač
Autor: rasto (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2006 08:42

presne ako to tu kolegovia napisali je tam hadicka na jednom konci v piatych dverach na druhom kovci vychadza z praveho horneho rohu a tieto hadicky su spojene medzikusum teda tiez hadickou a tvoj problem je v tom ze na jednom konci sa ti to vytiahlo a strieka ti to niekde do auta.. Pozri ci ti nahodou ta hadicka nevbehla do piatich dvery.



Rasto

Re: zadní ostřikovač
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 11:58

Poslal jsem na tohle někdy před rokem návod Rogerovi. Mělo by to bý v technice. Pokud to tam nenajdeš je to ještě na mých stránkách [www.sipek.org]

Re: zadní ostřikovač
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2006 18:03

čau,mam stejný problém,ale nejde mi vytáhnout ostřikovač,už se mi točí na místě,ale nejde vydloubnout.nechci si promáčknout hranu dveří u díry.na jakou stranu ho mam vypáčit??díky za rady a zdarec

Re: zadní ostřikovač
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2006 07:47

Pokud je ostřikovač stejný jako na kadettovi tak má vývod na hadičku vlevo. takže páčet na ostatních stranách než na té s hadičkou. já ho odstal ven tak že jsem si plochý šroubovák omotal izolepou abych si nepoškrábal lak a potom jsem ho zpravavrazil mezi ostřikovač a plech. Potom trocha násilí a šlo to.

Re: zadní ostřikovač
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2006 08:36

Tady je to samy nasili, ale jde vyndat uplne lehce /astra caravan/:-)

Re: zadní ostřikovač
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2009 12:23

Nema nekdo fotku zadniho ostrikovace z Astry kombika? Nedari se me ho dostat z kastle a nechci znicit kastlu nebo ostrik.

Re: zadní ostřikovač
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2010 09:09

Vytahuji nahoru. Poradite, jak dostat ten ostrik ven?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **    **   *******         ** 
  **   **   **   **    **  **   **     **        ** 
   ** **    **  **      ****    **               ** 
    ***     *****        **     ********         ** 
   ** **    **  **       **     **     **  **    ** 
  **   **   **   **      **     **     **  **    ** 
 **     **  **    **     **      *******    ******  
Powered by Phorum.