www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
barva auta
Autor: chajda (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2006 10:31

potřeboval bych poradit, ve velkém techničáku mám barvu modrá tmavá. Chtěl bych si jí nechat namíchat ale nevim její číslo. Nemáte někdo s tím nějakou zkušenost bo kde bych to zjistil? (Astra 92)

Re: barva auta
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2006 10:41

Když otevřeš kapotu, navrchu čela máš štítek (pokud ho někdo neodstranil), kde se kód barvy dočteš :-)

Přílohy: (16.2KB)  
Re: barva auta
Autor: chajda (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2006 16:38

Super, dík moc, asi máš stejnou barvu :-)

Re: barva auta
Autor: Marek65 (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 14:59

Ked prides do obchodu kde farby miesaju tak oni ti podla sablon povedia aku mas farbu a namiesaju.

Re: barva auta
Autor: Lauda (IP zapsáno)
Datum: 11.05.2006 11:30

A jaky z tech cisel to je? Tam neni napsano "color" XYZ

Re: barva auta
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 11.05.2006 11:50

Trochu jsem minule zamlžil, je to tenhle druhej štítek. Měl by být v barvě karoserie a kód barvy jsou tři čísla (např. 258)

Přílohy: (69.1KB)  
Re: barva auta
Autor: martin 00 (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2010 07:34

Zdarec hoši, potřeboval bych, moc moc prosím, rychlou pomoc. Mám v lakovně kadetta, r.v. 91, ale chybí mi tam štítek s barvou, je to vínová metalíza, předpokládám, že v tom roce se jich snad víc nestříkalo, je to určitě origoš, namáte prodím někdo to číslo barvy?? Dík moc předem, Martin



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **    **  ********   **      ** 
    **      **   **   ***   **  **     **  **  **  ** 
    **       ** **    ****  **  **     **  **  **  ** 
    **        ***     ** ** **  ********   **  **  ** 
    **       ** **    **  ****  **     **  **  **  ** 
    **      **   **   **   ***  **     **  **  **  ** 
    **     **     **  **    **  ********    ***  ***  
Powered by Phorum.