www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
prosím o tipy VRAKOVIŠTĚ Praha
Autor: Mirekk (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2006 06:10

Hezký den všem, rád bych poprosil o tipy na vrakoviště OPEL, ve Praze, nebo poblíž Prahy, né všude maj lidské jednání a přístup.
Předem děkuji.



Mirek

Re: prosím o tipy VRAKOVIŠTĚ Praha
Autor: comda (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2006 06:26

[www.opelastra.cz]
Stačí přitom jenom dát vyhledávání!

Re: prosím o tipy VRAKOVIŠTĚ Praha
Autor: Mirekk (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2006 08:12

Dík, koukám ale, že zpětné zrcátko jen sklo stojí málem všude na vrakáči 500 kč a v krámu ho maj za 405 Kč, je to normální? nebo jsem na špatné adrese? nechápu to ! nebo i jiné věci na autě, které se daj lehce ukrást nebo poškodit, člověk by řek spotřebný tovar... (víčka, ramínka, puklice, prahovky a pod.) ... haha



Mirek

Re: prosím o tipy VRAKOVIŠTĚ Praha
Autor: pepi (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2006 15:22

Já jsem byl v Mratíně, mají tam toho haldy. Tvorba cen je "zajímavá" - potřeboval jsem sklo do zrcátka (Astra G Caravan 1.6 , elektrika) - prý 500-600, měl jsme 500, stálo 500. (U opela asi 2000). Potřeboval jsem ještě takový ten plastový lem kolem toho, někdo mi to ukopl. Zbytek je v pořádku. Prý tak za 200. Jenže jsem neměl ani vindru. Přijel jsem proto teď znovu pro ten lem, a už stojí 500 - zjistili, že se to neprodává samostatně , celý zbytek stojí u opla asi 2000. Chtěl jsme termostat - prý tak kolem 200-300, to si ho můžu koupit v neoriginálních dílech novej za 200. Ale dílů mají mraky !!! Je to u Líbeznic, sjezd Zdiby z dálnice na Teplice.- teď špekuluju, jak to vyměním.

Re: prosím o tipy VRAKOVIŠTĚ Praha
Autor: Luke (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2006 11:09

Mam docela dobré zkušenosti s vrakovištěm u Říčan - Vojkov tel. 603 579 492 vzhledem k tomu, že občas půjčím auto mé milované mamince tak už jsem taky nějaký to zrcátko kupoval a docela v pohodě. L

Re: prosím o tipy VRAKOVIŠTĚ Praha
Autor: petapitrisek (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2007 22:55

Taky je vrakoviště kde maj i opel v chrኝanech u prahy je to vedle rudné od prahy za zličínem. dělaj to tam podle ksichtu jako všude ale dá se tam také sehnat. jinak já shánim pravé zrcátko a opel astra F 97 a nevím jestly je shodné s 93-94 protože to bych sehnal.

Re: prosím o tipy VRAKOVIŠTĚ Praha
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 05.01.2007 02:05

petapitrisek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky je vrakoviště kde maj i opel v chrኝanech u
> prahy je to vedle rudné od prahy za zličínem.
> dělaj to tam podle ksichtu jako všude ale dá se
> tam také sehnat. jinak já shánim pravé zrcátko a
> opel astra F 97 a nevím jestly je shodné s 93-94
> protože to bych sehnal.


Kurňa chlape,Tobě nejdou psát velká písmena?confused smiley confused smiley confused smiley thumbs up

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: prosím o tip kde se dá koupit lem okolo předních skel
Autor: pampaliny (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2011 16:02

prosil bych zaslat nějakou adresu kde se dají koupit kryty nebo lemy nebo jak se tomu nadává na přední skla



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   **     **  ********        ** 
 **   **   **     **  ***   ***  **              ** 
 **  **    **     **  **** ****  **              ** 
 *****     **     **  ** *** **  ******          ** 
 **  **    **     **  **     **  **        **    ** 
 **   **   **     **  **     **  **        **    ** 
 **    **  ********   **     **  ********   ******  
Powered by Phorum.