www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
stale topi kadet
Autor: tomas zemanek (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2006 20:52

MAM problem stale mi jde topeni i pres to ze je vypnuto rezpektive by melo foukat studeny vzduch,a fouka teply coz je sai chyba ne?muze mi nekdo touto cestou poradit ?dik za radu a vysvetleni .

Re: stale topi kadet
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2006 06:38

a nemáš utrzený táhlo od ovládání???mam to samý,tak se musim vzdycky ohýbnout a zavít to sám ručně....zkus se na to kouknout,je to pakárna,ale dost potebná k tomu,aby jsi otevíral a zavíral teplo...zatim

Re: stale topi kadet
Autor: Marťasz (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2008 19:30

jo mám to samé. Nejspíš máš utržený úchyt na bowden, takže klapka je pořád ve stejné poloze.

Re: stale topi kadet
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2008 12:03

Čau kluci,většinou to bývá ten ulomenej plast... Já to vyřešil 2 zdrhovacíma elektrikářskejma páskama a už 2 měsíce to funguje... Hlavně pořádně stáhnout aby ten bovden nevyjel.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **    **  ********  ********   **    ** 
 **    **   **  **   **        **     **  **   **  
 **          ****    **        **     **  **  **   
 **           **     ******    **     **  *****    
 **           **     **        **     **  **  **   
 **    **     **     **        **     **  **   **  
  ******      **     **        ********   **    ** 
Powered by Phorum.