www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
přední sklo
Autor: Suchy (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2006 16:35

čau , chtěl bych se zeptat kolik může stát na vrakáči přední sklo na astru f ?

Re: přední sklo
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2006 17:49

Jak kde 1000 - 2000 Kc, ale musis si ho vyndat sam. :-)

Re: přední sklo
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2011 16:44

Potřebuji vyměnit čelní sklo na Astru F,mám nabídky od 4000 Kč do 15000 Kč. .Dočetl jsem se na stránkách prodejce skel,že neorigo skla mají horší viditelnost.
Můžete mi potvrdit nebo vyvrátit ,že je to pravda,nebo se jedná pouze o marketingový tah jak prodat dražší díl.Samozřejmě bych rád využil nabídku za 4000 Kč,protože se jedná o živnostníka,který se tím profesionálně zabývá a předpokládám,že se v tomto případě bude jednat o neorigo sklo.Děkuji

Re: přední sklo
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2011 18:44

jiří vališ:
Záleží o jaké sklo se jedná...
Pokud jde o pilkington nebo NG, neměj obavy...
Jinak čirá čelní skla na astru F s pruhem vycházejí nová kolem 3000,- bez jakékoliv slevy...
Takže, s montáží bych to reálně viděl kolem 4 až 5 tisíc...

Re: přední sklo
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2011 06:14

Nejste trošku drazí? obyč sklo stojí 1600 tónované do zelena 1800 samozřejmě + bauset montáž + lepidlo

[auto.aukro.cz]

Taky bych ho potřebovl vyměnit jelikož už přes něj skoro nevidím když svítí slunko. Mám to tam ale moc daleko. Vy od Prahy jste na tom v pohodě...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (10.07.2011 06:16)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********    *******   ********   **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
        **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
  *******   **     **   ********  ********   ********* 
        **  **     **         **  **         **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **         **     ** 
  *******   ********    *******   **         **     ** 
Powered by Phorum.