www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4
Re: calouneni
Autor: lolinka (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2007 17:16

Gizmo_CZ:
Vidíš, a to jsi jimi pohrdal.smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
No, k tomu Tvému by ladily super, ale mě se líbí na mém poršátku.spinning smiley sticking its tongue out

Re: calouneni
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2007 06:53

To Gizmo : co máš společného s tou nálepkou LUCAS na kufru ? Je to jen nálepka, nebo náš spojení s tou firmou ?

Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2007 09:33

Byla tam už od koupi vozu

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2007 09:38

Když jsme u toho "čalounění" Mám hodně opotřebované boční plasty v kufru + nemám orig. kobereček.

Chtěl bych si koupit zátěžový koberec a udělat to tak v kufru, jak to mají Fábie. Tj. polepit i ty plasty na boku + plastový díly lékarničky,zadních světel atd..

Co by jste mi doporučili za lepidlo na ten koberec+plasty?? Klasika Chemopren??

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2007 09:48

Myslíš toto? Omlouvám se za kvalitu, telefon.

Přílohy: DSC00117.JPG (398.3KB)  
Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2007 14:50

TO Luboš X17DTL jasně přesně tohle, ale i s těma oddělávacímy plasty. možná to i trochu odhluční auto?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2007 20:19

Takže, když chceš odhlučnit, tak začni tím, že nakoupíš buď karimatky nebo v OBI(Hornbach atd.) Mirolen pod plovoučku a tím odizoluješ plechovou podlahu kufru(50% úspěchu máš za sebou). A na ty boky jsem použil materiál, co používají borci na lepení reprobeden, nevím jak se to jmenuje, ani kde se to dá koupit. A lepit opravdu chemoprenem(savý-nesavý).Jen je problém v těch krytkách. Není tam počítáno s takovou úpravou, proto jsem to nedělal(už teď to jde ztěžka zavřít, není místa na další materiál, přece jen ten koberec má cca 3 mm). Jinak já jsem to lepil čalounickým lepidlem, které se dá i stříkat pistolí. Jenže prý se může stát, že to v horku nebo mrazu povolí, takže jsem to pojal jako zkušební verzi. Jinak ten koberec se výborně tvaruje, napojuje se bez znatelných přechodů. Prostě bomba. Ale stejně se šteluju na to, že si pořídím ještě plastové podběhy, není to pořád ono, to by mělo vyřešit zbytek kraválu. Doufám, že ti to k něčemu bude, takový román jsem už dlouho nenapsal.

Re: calouneni
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2007 05:56

2 Luboš X17DTL:
Pěkně to vypadá,jdu do toho spinning smiley sticking its tongue out

Re: calouneni
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2007 05:59

Dík:-)

Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2007 06:07

Taky díky! Ty plasty jsou fakt hrůza a děs! Jak bude "po" výplatě, tak koupím koberec a pak, jak to bude hotové dám foto!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: RJvilma (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2007 19:31

Ahoj všichni pokud by někdo z vás hledal schopného čalouníka koukněte na naše stránky www.rjvilma.cz je tam i ceník jsme z Písku Jihočeský kraj.

Re: calouneni
Autor: lojzinac (IP zapsáno)
Datum: 21.08.2007 18:04

to gizmo: díval jsem se na fotky a přemýšlel, kde jsem tvoje auto viděl. nestojíš náhodou poslední týden v olomouci na parkovišti na dobrovského?

Opel Astra F, 1,7 TD, X 17 TDL, r.v. 1997, sedan

Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 21.08.2007 21:38

JJ je to moje the finger smiley Zítra tam bude zas the finger smiley

PS: příští měsíc po výplatě jdu na ten kufr! Už se na to nemůžu dívat!! Je to příšerný! Dokonce jsem už po dlouhým hledání našel jaký zátěžový koberec tam dám! mají ho v PV za 199Kč/m2 Je s gumovou vrstvou naspodu! Snad se to bude dobře lepit?! Chtěl bych si s toho pak udělat i nové "koberečky?!

Mám novou práci v OL a denně dojíždím a bohužel nemám vůbec čas na mého miláška angry smiley!!! Je chudák hodně zanedbávaný sad smileysad smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: rjvilma (IP zapsáno)
Datum: 10.09.2007 16:53

kontakt na čalouníka Jižní čechy Písek
www.rjvilma.cz tel : 774 948 646
Opravy veškerého autočalounění,šití střech kabrioletů a pod.
Šití z kůže,koženky a něm.střechovice.

Re: calouneni
Autor: ROBIN (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2007 13:33

Ahoj....zaujalo mě,jak dobře jsi si poradilas tím potažením sedáků..prosím Tě směl bych poprosit oradu? jak jsi to provedla a zda jsi sundavalapůvodnílátku a případně jakým způsobem je to zpracováno? moc děkuji......dělám ted interier a poptal jsem čalouníky a potažení komplet předníchsedaček je za 10-12tis-----cožjsou skoro nové sedačky?prosímo radu..děkuji Robin

Re: calouneni
Autor: robin (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2007 13:40

pro lolinku a její poršátko

Re: calouneni
Autor: martin 1 (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2007 20:40

to ROBIN: jestli jsi z Brna, tak bychom se mohli domluvit na daleko lepší ceně, dokážu přečalounit jedno sedadlo i kolem dvou tisíc, samozřejmě podle sedadla a látky. M.

Re: calouneni
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2007 10:15

martin 1: Umel bys precalounit strop?

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: calouneni
Autor: martin 1 (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2007 12:30

To kefish: pokud je to na Kadettu a ten není moc poničený, nebo promáčený tak není problém, chce to jen dobře vybrat látku. To zvládneš i sám, chce to jen trpělivost a jak jsem psal, dobře vybrat látku. M.

Re: calouneni
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2007 21:43

martin 1: Podle ceho doporucujes vybrat latku? Uvazuju o tom, pod to jeste placnout miralon nebo neco podobneho kvuli odhlucneni, myslis, ze to ma smysl?

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********   **    **  ********  **    ** 
 **     **  **     **   **  **      **      **  **  
 **     **  **     **    ****       **       ****   
 ********   ********      **        **        **    
 **     **  **            **        **        **    
 **     **  **            **        **        **    
 ********   **            **        **        **    
Powered by Phorum.