www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
zrcátka
Autor: Držm@ X16SZR (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2007 12:54

Možná se ptám na primitivní věc, ale:
Potřebuju projet myčkou a nevím jestli se u Astry F 1997
dají sklopit zrcátka? Pokud ano tak jak?

Re: zrcátka
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2007 14:40

zadej hledat a pak myčka astra f. jezdím do myčky x let zrcátka nesklápím a zatím ok.

Re: zrcátka
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2007 21:06

zrcátka se dají sklopit. ALE nedělal bych to!! Jak jsem to zkoušel tak jsem hned jedno ulomil the finger smiley (sem mamlas) Normálně jeď do myčky. Nemusíš nic sklápět! Hlavně zatáhnout všechny okýnka - bejvalka mi takhle "vyprala" zadní sedadla the finger smileythe finger smileythe finger smileythe finger smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (10.06.2007 21:07)

Re: zrcátka
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2007 06:53

No tak jistý bych si nebyl - moje zkušenost u myčky, kde bylo vše rok v pohodě a po výměně kartáčů za nové jsou utržená zrcátka na obou stranách - naštěstí se jim nic nestalo a namontoval jsem je zpět do držáků ve dveřích . Na mnoho myčkách jsem už viděl ceduli : Mytí vozidel OPEL na vlastní riziko - za případné škody neručíme !!!
A švagrová z Parubek má podobnou zkušenost a jedno zrcátko po "demontáži" myčkou už má přišroubované !
Také jsem už do myček přestal jezdit, meju ručně , jen po zimě používám ohřátou stlačenou vodu na odsolení ....
Něco na těch zrcátkách u Astry bude ... moody smiley

Re: zrcátka
Autor: Držm@ X16SZR (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2007 14:39

Díky kluci, včera jsem projel myčkou a vše O.K.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **      **  **    **  ********    ******   
       **  **  **  **  **   **   **     **  **    **  
       **  **  **  **  **  **    **     **  **        
       **  **  **  **  *****     **     **  **   **** 
 **    **  **  **  **  **  **    **     **  **    **  
 **    **  **  **  **  **   **   **     **  **    **  
  ******    ***  ***   **    **  ********    ******   
Powered by Phorum.