www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
seříditelnost volantu
Autor: maajkee (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2008 14:41

čau,
trápí me u astry jedna věc, od tý doby co jí mám. Příjde mi že mám volant strašně blízko u stehen, mám mezi stehnama a volantem asi 2 cm prostoru, a když šlapu na spojku a točím volantem tak se mě ruce vždycky zaseknou o nohy. Sedačku (mám anatomy) mám co nejníž a volant nemám polohovatlnej. Nedá se nějak hodit trochu vejš na tvrdo? žádnej tuning volant tam nechci, chci tam mít i dál airbag.

Díky moc za postřehy a nápady.

Re: seříditelnost volantu
Autor: maajkee (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 09:16

nikdo nic? je to tady nějaký mrtvý smiling smiley

Re: seříditelnost volantu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 09:28

Mozna proto, ze nic takoveho nelze.

Re: seříditelnost volantu
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 10:07

Jedině ve volném stylu...
Udělej si třeba řídítka jako Medzyr:
[www.opelastra.cz]
Ale na ty by se ti blbě přidělával airbag...
:-)

Re: seříditelnost volantu
Autor: maajkee (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 10:09

No, očekával jsem třeba i jestli někdo taky nemá stejný problém, jestli taky někomu nepříjde, že je ten volant hodně blízko u nohou.

Re: seříditelnost volantu
Autor: maajkee (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 10:10

hehehe, to je ten týpek jak urval volant, že jo? smiling smiley

Re: seříditelnost volantu
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 10:26

Radši ho nebudeme moc pomlouvat, bude to asi pěknej medvěd, když utrhnul tak silnej kus oceli ;-)

S volantem se dá něco dělat těžko...
Známá měla kdysi přesně tenhle problém. Koupila si novou Corollu a když jí to předávali, zjistili, že nemůže svoje tlustý stehna narvat pod volant...
Vtip byl v tom, že předváděcí auto mělo nastavitelnej volant a ten její objednanej kousek ne (neb si koupila holátko).
Nakonec to vyřešili snížením sedačky. Jak to provedli technicky netuším...

Re: seříditelnost volantu
Autor: maajkee (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 23:59

no hele já nějak extra tlustý stehna nemám smiling smiley měřím cca 185 cm. Mám pocit že když si vlezu do kámošovi astry s clasickejma sedačkama, tak tam mám trochu víc místa, člověk do tý sedačky jakoby víc zapluje.

Re: seříditelnost volantu
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2008 06:44

Tak si vyměň sedačky s někým hubenějším :-)

Re: seříditelnost volantu
Autor: JohnnyB (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2008 13:57

Ahoj,

ja mam teda taky anatomy a volant na pevno, ale neprijde mi ze by tam bylo malo mista (merim 190cm), dalo mi to sice chvilku prace nez jsem si vysteloval spravne sedacku, ale ted je to ok...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **      **        **  ********  ********  
 **    **  **  **  **        **     **     **     ** 
     **    **  **  **        **     **     **     ** 
    **     **  **  **        **     **     ********  
   **      **  **  **  **    **     **     **        
   **      **  **  **  **    **     **     **        
   **       ***  ***    ******      **     **        
Powered by Phorum.