www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
ZADNÍ ROLETA
Autor: heiderovi (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2008 15:38

Zdravím všechny opláky.Prosím kde seženu přední uchycení zadní rolety?Prý je to nějaký plast kde jsou dva výstupky aby ta první kulatina při natažení nevyskočila.Pořád mi to tam drnčí!!!Moc díky a PÁČEK OPEL ASTRA F CARAVAN X16SZR/1996

Re: ZADNÍ ROLETA
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2008 15:48

Opel servis, nebo vrakoviště.

Re: ZADNÍ ROLETA
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2010 05:48

Cus so.r.ry že obnovuji staré téma, ale lepší než založit nové.

Konečně po 9 letech smiling bouncing smiley se mi podařilo sehnat skoro zánovní kompletní zadní roletu na kombíka. Potřeboval bych ale nějakou dobrou duši, které mi nahodí foto jak jsou přidělané ty boční kolejni.ce + co tam dát za šrouby (samořezné nebo klasika šroub matka + vrtat plech?) Podotýkám, že auto nemělo nikdy roletu a tak nevím za tam jsou nějaké ty montážní otvory z výroby...
Díky moc

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********  ********  **       
 **     **   **   **   **        **        **       
 **     **    ** **    **        **        **       
 **     **     ***     ******    ******    **       
 **     **    ** **    **        **        **       
 **     **   **   **   **        **        **       
 ********   **     **  ********  ********  ******** 
Powered by Phorum.