www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Prosba o radu.
Autor: vlado (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2008 16:49

Mám opel astru.Vnútorné spätné zrkadlo sa uvolnilo a neviem,ako ho dotiahnut.Bude nutná výmena? A nefungujú mi klúče na DO.Po opätovnom preprogramovaní,podla návodu nejdú.Môže byt špatné relé centrálneho zamykania?Za rady vopred dakujem.

Re: Prosba o radu.
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2008 22:59

Kteroupak Astru máš? A to DO je originál? Baterie v ovladači je dobrá, ovladač funkční?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Prosba o radu.
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2008 23:02

A na zrcátku je malej šroubek na imbus,stačí dotáhnout,pokud teda je volný uchycení,né v kloubu.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Prosba o radu.
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2008 07:17

Chi, já přišel tak před měsícem k autu a sednu a říkám si: "něco mě na tom autě nesedí"!? A věřte nevěřte celé vnitřní zpětné zrcátko bylo upadnuté! jak byly ty horka tak to prostě asi lepidlo neustálo! V servisu mě to stáli 100Kč a 10min. Prý se to nemá lepit vteřinovým lepidlem - prasklo by sklo?!

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: Prosba o radu.
Autor: vlado (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2008 13:08

DO je originál,baterky sú dobré.Po zatlačení tlačítka sa pekne rozsvieti červená led dioda.

Re: Prosba o radu.
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2008 14:32

Ohledně zrcátka: záleží na tom, co máš za Astru (F, G, H...) a jaké to má zrcátko a kde ti to vaklá.
Na kadetu šly všechny spoje dotáhnout imbusem, vč. držáku zrcátka.
Corsa B mé ženy má zrcátko na první pohled stejné jako kadet, ale na držáku je jen nasazené, přes nějaké plíšky, na držáku to šroubek jako kadet už nemá. Vymačkalo se to a šlochtalo na držáku. Zkoušel jsem ty plíšky před nasazením všelijak přihýbat a nepomohlo to. Vyřešil jsem to nakonec tak, že jsem do drážky na zrcátku kydnul před nasazením silikonový tmel (chce to takový, aby byl po uschnutí co nejvíc tvrdý). Utemovalo se to a drží to.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **     **   *******   **    **  ********  
 **    **   **   **   **     **  ***   **  **     ** 
 **          ** **    **     **  ****  **  **     ** 
 **           ***      ********  ** ** **  **     ** 
 **          ** **           **  **  ****  **     ** 
 **    **   **   **   **     **  **   ***  **     ** 
  ******   **     **   *******   **    **  ********  
Powered by Phorum.