www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jak připevnit origo přední zástěrky Astra F...
Autor: Kehcam (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2008 04:18

Zdravím všechny,
koupil jsem origo přední zástěrky na Astru F vč. 4 ks spon pro uchycení, jen mi vrtá hlavou, jak tam ty spony chytit. Chápu, kdyby neměla Astra plastové podběhy, tak to chytím za lem blatníku a tu zástěrku, ale mě tam ten plastový podběh překáží, protože jde přes ten lem a ne za ním z pohledu z venčí. Mám do něj vyříznout díry pro ty spony? Nebo je nějaký jiný způsob. Prosím moc o radu... děkuji,

Re: Jak připevnit origo přední zástěrky Astra F...
Autor: D.J. (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2008 20:52

Ne,že bych byl příznivcem zástěrek, ale pokud si vzpomínám, tak na Kadettovi jsem je měl chycené těma sponama za rantlík lemu blatníku a pak teprve na tom ten podběh z plastu.Sice tam zůstávala škvíra, ale jestli tam vyřežeš nějaké díry máš to asi nastejno.Koneckonců se to dá přetmelit nějakým pružným karosářským tmelem na spáry.

Re: Jak připevnit origo přední zástěrky Astra F...
Autor: Kehcam (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2008 18:31

Díky. Vyříznul jsem a .... drží to!thumbs down

Re: Jak připevnit origo přední zástěrky Astra F...
Autor: nesquik27 (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2010 19:12

Zdarec, prosimtě kde si sehnal ty spony na zástěrky? Dá se to koupit samostatně nebo jen se zástěrkou?

Re: Jak připevnit origo přední zástěrky Astra F...
Autor: D.J (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2010 19:25

Samostatně snad ani k mání nejsou, možná tak přímo u Opelu,To víš, sponky nejsou kšeft. Oběhni nejbližší vrakoviště, tam jich najdeš mraky, vem si jich radši víc, protože je to všechno rezlý za ty roky. Ponoř to na pár dní do nějakého penetračního oleje nebo staré brzdovky, pak se ti možná povede každou druhou rozhýbatwinking smiley
Někdy nebývají se šroubkem, ale jen takové zalomené pružné plechy. Ty jsou možná lepší, protože jsou tenčí a neoddalují tolik plastový kryt podběhu od blatníku.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (24.02.2010 19:42)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********   ******    *******  
 **     **  **     **  **        **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **        **               ** 
 ********   *********  ******    **         *******  
 **     **  **     **  **        **               ** 
 **     **  **     **  **        **    **  **     ** 
 ********   **     **  **         ******    *******  
Powered by Phorum.