www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zadní světla cabrio
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2008 16:26

Potřeboval bych vědět, jestli na Kadetta cabrio půjdou dát zadní svtěla z sedana. Z hatchbacka tam nepasují, to už jsem zkoušel. Zrovna nemam žádnýho sedana poruce, abych se na to kouknul. Jinak jestli se to tu už někde psalo, tak pod výrazem "zadní svtěla" jsem to nenašel. Díky za nějakou radu.

Re: Zadní světla cabrio
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2008 20:05

U Astry jsou zadní lampy na cabriu i sedanu shodné, myslím to tak bude i u Kadetta.

Re: Zadní světla cabrio
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2008 17:28

m.artty> Kadett má pro kabrio "spešl" lampy, tzn. že se neshodují s žádnýma.

Re: Zadní světla cabrio
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 14:19

Já kabrio mám a vždycky jsem žil v domění, že zadní lampy jsou stejný jako na sedana. Nevidím žádný důvod, proč by to tak nemělo být.
Ale je pravda, že jsem to nikdy nezkoušel prohodit.
Jak jsi na to Lukine přišel, že ty lampy nejsou stejný ?

Re: Zadní světla cabrio
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 19:39

svetla s hatch. svlastne priplacnes na kastli, ale svetla z kabra davas jakoby dovnitr, tim padem maji nahore takove vyrezy, aby tam vesly smiling smiley a u sedanu je davas taky na kastli, ne dovnitr.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   *******   ********   **    **  ********  
 ***   ***  **     **  **     **  **   **   **     ** 
 **** ****         **  **     **  **  **    **     ** 
 ** *** **   *******   **     **  *****     **     ** 
 **     **         **  **     **  **  **    **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **   **   **     ** 
 **     **   *******   ********   **    **  ********  
Powered by Phorum.