www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Narazniky
Autor: lukyrallye (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2009 14:27

Mam moznost koupit predni a zadni tuningove narazniky ktere byli na astre F moozna i GSI z roku 92 nebo 93. Budou psaovat bez uprav i na moji astru f hattback 5dv z roku 97?

Re: Narazniky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2009 15:26

Ano.

Re: Narazniky
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2009 19:30

Stando nechci to do toho "kecat" ale nemusí! Jde o to jestli ty nárazníky jsou oba vystužené plastem nebo železným profilem?! Já mám bohžel zkušenost takovou že jsem koupil po srážce se srnou nový nárazník a nevšiml jsem si toho že je na auto s kovovou výztuhou a já mšl s plastovou. Muselo se předělat uchycení toho nárazníku.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Narazniky
Autor: luykrallye (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2009 06:00

A jak prosimte na narazniku poznam jestli tam pujde nebo ne... nejaky specificky rozdil...... ty barazniny lezi volne a na aute uz nejsou takze uz tezko dohledame jestli auto bylo s zelezem nebo plastem

Re: Narazniky
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2009 11:47

Ale ono stejně i ty "tuningový" můžou mít uchyty jiné - akorád s tím budeš mít trošku víc práce ale stejně to tam dostaneš neboj. klidně bych je koupil a pak "dopasoval" na auto - pokud by nesedly hned thumbs down

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Narazniky
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2009 09:03

Gizmo_CZ> pěkná blbost.. měl jsem nárazník s plastovou výstuhou a měnil jsem jej za GSi s železnou výztuhou.. všechno sedlo jak mělo.. je fuk jakou tam máš výztuhu, rozteč šroubu musí být stejná !! to jsi koupil asi nějaký shit.

Re: Narazniky
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2009 11:11

Lukin napsal "to jsi koupil asi nějaký shit"

Hm je to možný protože, jsme museli navařovat dva velké šrouby aby jsme ten nárazník přichytily! hele jak budud doma (teď zrovna jedu do OV) tak ti to vyfotím a jukneš se co to vlastně je, ju?! Já osobně fakt nevím to bych kecal.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Narazniky
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2009 11:50

Gizmo_CZ> kdyz jedes do OV tak bys uz mohl nadjed na KA a ja bych se na to mrkl spinning smiley sticking its tongue out

Re: Narazniky
Autor: Michal sport (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2009 15:06

Gizmo_CZ - Tedy gsi naraznik nema plastovou vyztuhu ale zeleznou? kdyz tedy vymenim oboje melo by to pasovat ne?

Re: Narazniky
Autor: Michal sport (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2009 15:08

Omlouvam se dotaz na Lukina

Re: Narazniky
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2009 18:57

jojo.. odpovezeno mailem

Re: Narazniky
Autor: j.irisek (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2010 09:53

pasujou gsi narazniky na obycejnyho kadetta nebo je tam nejakej hacek?. Jak vypadaji lakovany narazniky ale ne z gsi. Nevim jak si je mam predstavit. jestli mate nekdo foto tak by to bylo super

Re: Narazniky
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2010 10:02

Z GSi pasujou bez problémů.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Narazniky
Autor: j.irisek (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2010 15:44

je cena za lakovanej naraznik 500 hodne nebo tak akorat?? a vypada ze je docela ve slusnym stavu

Re: Narazniky
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2010 20:45

na vraku 1700kč a podřenej! tak si to porovněj okamžitě ho ber :-)

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **     **  ********   ********  
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **      *******    *******   ********   ********  
Powered by Phorum.