www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
čirá zadní světla
Autor: PANZER (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2009 19:41

Koupil jsem si zadní čiré světla.Světla jsou homologavané prý výrobcem,ale nedostal jsem ke světlům žádný papír na kterém by to bylo napsané.Na světlech je vyražené E.Tak by mě zajímalo jestli tento papír musím mít kdyby mě stopla policee nebo šel na technickou?Abych nedostal flastr?

Re: čirá zadní světla
Autor: alex (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2009 05:25

Homologaci ma spousta autodoplnku ale u nas musis mit homol.pro nasi zem tusim E8.Mam předni cirou s homol.pouze pro evropu paradoxne sme v unii ale nase zakony sou ponekud zkostnatele!Bohuzel.Jinak policie by mela ale nemusi byt v poho a kamarad co pracuje na STK doporucuje pri TK prehodit origo a mas klid.confused smiley to mas na kadetovi?

Re: čirá zadní světla
Autor: onder (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2009 17:17

ty máš kadetta že na něm máš vepředu čirou optiku?? kdes ji vzaldík za vyřízení

Re: čirá zadní světla
Autor: alex (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2009 18:24

Ne,resil sem tu homologaci!!co se tyce pr svetel na kadoura pouzij vyhledavani!!!!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   ******   ********   **     **  ********  
 ***   ***  **    **  **     **   **   **   **     ** 
 **** ****  **        **     **    ** **    **     ** 
 ** *** **  **        **     **     ***     **     ** 
 **     **  **        **     **    ** **    **     ** 
 **     **  **    **  **     **   **   **   **     ** 
 **     **   ******   ********   **     **  ********  
Powered by Phorum.