www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
objem kufru astra f
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2009 17:30

Chtěl bych vědět kolik je objem kufru u Astry F,4 dveřový hedžbek,poctivě jsem hledal,i v příručce,v TP,i použil funkci hledat ale našel jsem objem pouze u Kadeta.

Re: objem kufru astra f
Autor: Petr Pláně (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2009 17:56

Asi jsi hledal špatně,protože 4-dveřový je sedan,hatchback je 3- nebo 5-dveřový.Pětidveřový hatcback má objem kufru 360 litrů a kombi má objem 500 litrů.

Re: objem kufru astra f
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2009 15:30

Děkuji za poučení kolik dveří má moje auto,mohu se zeptati kde jsi to tedy našel?

Re: objem kufru astra f
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2009 16:31

Podle prospektu pro Astru F je objem zavazadlového prostoru v litrech.
Čtyřdvéřová (sedan) 500/1200 se sklopenými zadními sedačkami
Pětidvéřová/třídveřová (hatchback) 360/1200 se sklopenými zadními sedačkami
Caravan (kombi) 500/1630 se sklopenými zadními sedačkami

Re: objem kufru astra f
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2009 16:57

Tak to je pro mě celkem překvapivá (dokonce bych řekl až přímo zarážející) informace, že sedan a kombi mají v základním provedení stejnej objem kufru.:-)
To bych opravdu neřekl...



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Honza (13.05.2009 16:58)

Re: objem kufru astra f
Autor: fukin (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2009 06:07

Je to celkem logické,protože sedan má stejnou délku jako kombi,pokud nebudeme bazírovat na nějakých centimetrech rozdílu. Do kombíka dáš víc jenom tehdy,pokud budeš mít dělící přepážku.
Mám eFko sedan a Géčko kombi.

Re: objem kufru astra f
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2009 15:13

stejnou délku nevím, ale výšku rozhodně ne.

Re: objem kufru astra f
Autor: fukin (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2009 17:42

Výška zavazadlového prostoru je u kombíka daná právě tou výškou zadních opěradel,takže celý rozdíl je zase jenom v pár centimetrech.
Já jsem v hatchbacku (nedávno jsem ho zrušil) vezl smaltovaná kuchyňská kamna,do sedana bych je nikdy nenaložil. Oficiální objem kufru je úplně k ničemu. Asi jako tato debata.

Re: objem kufru astra f
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2009 18:22

Chlapi, co to tu řešíte za podivnosti eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley?
hot smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **              **  **      **   ******  
 **     **  **              **  **  **  **  **    ** 
 **     **  **              **  **  **  **  **       
 ********   **              **  **  **  **  **       
 **     **  **        **    **  **  **  **  **       
 **     **  **        **    **  **  **  **  **    ** 
 ********   ********   ******    ***  ***    ******  
Powered by Phorum.