www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Kod barvy(laku)
Autor: Jina (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2009 11:27

Zdravím,
mam problém, nevím kde mám zjistit kod barvy(laku) karoserie.
Mam astru kombi z roku 1997. Pomůže mi někdo prosím?

Re: Kod barvy(laku)
Autor: D.J. (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2009 19:21

Na identifikačním štítku, Kadett ho měl přinýtovaný na horní části předního čela,hned jak otevřeš kapotu.U Astry nevím, ale snad taky tam. Je tam někde napsáno "Farbe" nebo "Colour" a za tím 3-místné číslo. To by mělo být ono.

Re: Kod barvy(laku)
Autor: hosnam (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2009 10:08

ve dveřích spolujezdce je nalepený štítek a jedno z čícel je barva.

barva karoserie
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2011 14:51

Ahoj vsem,
chtel bych opravit zkorodovana mista na karoserii a nevim odstin me sedive karoserie. Zkousel jsem koupit v marketu ve spreji asi 2 odstiny,ale ani jeden nesedi. Nemate nekdo vzornik barev,nebo cislo odstinu sedivych Opel Astra,ktery se v minulosti vyrabeli? Asi bylo vic druhu,ale tohle je takova sediva mysi barva, r.v.1994, 3dverak,X16SZ. Prikladam foto.Diky za info.

Přílohy: PB010056.JPG (144.3KB)  
Re: barva karoserie
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2011 14:59

Ach jo... Cislo barvy je na stitku na prepazce nad chladicem, nebo na stitku na Beckovym sloupku spolujezdce. A kdyz zajedes do jakekoliv lakovny, tak Te ji namichaji. Treba i podle vzorniku.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Standa (27.03.2011 15:02)

Re: barva karoserie
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2011 13:02

Stando diky a omlouvam se za nove zalozene vlakno. Dnes jsem si vsiml,ze tam je Z 140. Tak snad si v lakovne poradej.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   *******   **         **     **  **     ** 
    **     **     **  **    **    **   **   **     ** 
    **     **         **    **     ** **    **     ** 
    **     ********   **    **      ***     ********* 
    **     **     **  *********    ** **    **     ** 
    **     **     **        **    **   **   **     ** 
    **      *******         **   **     **  **     ** 
Powered by Phorum.