www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
koroze
Autor: henz (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2010 17:31

ahoj vsem.mam opla astru F chci se zeptat jak se da co nejsetrneji postupovat pri odstraneni koroze pod vickem nadrze . a co by bylo nejlepsi udelat .premejslel sem napechovat dovnitr kuas nakyho nehorlavyho materialu a venkovni kousek koroze zbrousit flexou.a pak prekytovat.nemate nekdo nakou zkusenost u nadrze z benzinem mam respect docela...ps nechce se mi ji vyndavat moc.dik vsem za rady.

Re: koroze
Autor: alex (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2010 06:05

grinning smiley za a) nechat dozrezivet za b) vyvarit ! cokoliv jineho je na par mesicu a mas to znova venku(rez) bohuzel...

[greenalex11.rajce.idnes.cz]
Astra F 1.6 , 55kw ,x16szr,r.v.96.

Přílohy: Obraz100.jpg (155.5KB)  
Re: koroze
Autor: Filip hLuštík (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2010 16:12

Zdravím měl jsem stejný problém u mojí astry f taky jsem kolem víka rez tak jsme koupil originální plech kolem víka je to přimo na astru a stálo to cca 350kč. Je to na www.autokelly.cz a tam to najdeš.
Já bych ale potřeboval poradit s něčím jiným když jsem ten starý kousek odřezal tak jsem zjistil že tu gumu kolem tankovacího hrdla mám pěkně špatnou a nová se nikde nedá sehnat tak by mě zajímalo jestli to někdo neumí vymyslet nějak jinak,beru každý učinný návrh fakt by mi to moc pomohlo dík za odpověd.

Re: koroze
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2010 16:59

Gumu sezenes u Opela, nebo u Zraleho. Druhovyroba neexistuje.

Re: koroze
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2010 20:15

A hlavně z nás dělá debily. Akorát si dá jiný nick a ptá se na to samé v dalším vlákně.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **    **  ********   **     ** 
  **   **   **   **    **  **   **     **  **     ** 
   ** **    **  **      ****    **     **  **     ** 
    ***     *****        **     ********   **     ** 
   ** **    **  **       **     **         **     ** 
  **   **   **   **      **     **         **     ** 
 **     **  **    **     **     **          *******  
Powered by Phorum.