www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
regulace smeru topeni
Autor: toreto (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2010 10:06

ahoj, zdravim vsechny, jsem tu dnes novy a i pres dosti vydatne hledani jsem se nedobadal informace.

prosim tedy o radu, jak je jiz v topicu zmineno, jedna se o problem s regulaci smeru ofuku. At se snazim jak se snazim, stale fouka celne a na okno, nemuzu regulaci nastavit na nohy nebo jen na okno a tak..... Jedna se o astru F, ktere proudi i celne stredy uz typly vzduch. Cili muze byt chyba pripadne jen v tahlu? Ptam ase abych vedel na co se zamerit, az to rozeberu dekuji za info T

Re: regulace smeru topeni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2010 11:30

Ach jo. Použij v PC funkci hledat a to pořádně!!!! Sice ti to neopraví ale dozvíš se zajímavou věc!

[www.opelastra.cz]
[www.opelastra.cz]

na 90% máš táhla v.... thumbs down

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (25.02.2010 11:31)

Re: regulace smeru topeni
Autor: toreto (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2010 12:03

Jeje, to jsem si udelal peknou vizitku, necekal jsem to. No obrazkovy manual rezebirani jsem si prochazel, ten je paradni, jednalo se mi o neci zkusenost trebas smiling smiley

ale dekuji ti
(hold tohle jsem v hledani prehlidnul, sam uznej, ze toho tady je mraky aneni snadne hledat jako novacek. )

diky T

Re: regulace smeru topeni
Autor: Toreto (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2010 16:58

takze dnes jsem demontoval cely panel a pro pripadne dalsi pokusy lidi opravit nefunkcni smerovani vzduchotechniky, staci demontovat palubni pocitac, za nim se nachazi lanko, ktere je zakonceno bilou malou verickou,ktera byla vyhaknuta ze sveho uchytu. je to oprava na 15 minut max diky takhel jednoduche demontaci palubniho pocitace... T

Re: regulace smeru topeni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2010 17:07

thumbs down

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **        **        **   *******   ******** 
  **  **         **        **  **     **  **       
   ****          **        **  **         **       
    **           **        **  ********   ******   
    **     **    **  **    **  **     **  **       
    **     **    **  **    **  **     **  **       
    **      ******    ******    *******   ******** 
Powered by Phorum.