www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Okno na předních dveřích
Autor: Paolo (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2010 12:42

Zdravím všechny. Mám problém s oknem na předních dveřích. Chtěl jsem otevřít okno, ale nějak se zaseklo a jak jsem to pořád zkoušel, tak se mi začla protáčet klička. Tak se chci zeptat, jestli tady někdo náhodou nevíte jak by se dala vymontovat celá ta "černá krabička" co je u vnitř ve dveřích a z ní vede ven přes tapecirunk ozubený váleček na kterém je klička.A právě ten ozubený váleček se mi protáčí v té krabičce. Nevím jestli mi rozumíte, ale doufám že ano. Jsem celkem laik, tak nevím jak to přesně popsat. Díky za každou radu.

Re: Okno na předních dveřích
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2010 16:45

a ty dveře jsou na jakém autě?

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Okno na předních dveřích
Autor: Paolo (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2010 17:05

Jedná se o Opel Kadett

Re: Okno na předních dveřích
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2010 17:56

Cely mechanismus je nanytovany, 2 nyty nahore, 2 dole.
Nejdriv je treba vysadit okno (povolit tusim 2 sroubky na spodku okna) a samozrejme sundat spodni gumove listy aby si okno vytah uplne ven.
POtom odvrtat 4 nyty a vyndas to cely. Teda alespon tak to je na 5dv kadettu. Na 3dv to bude podobny.
Ale nepocitej s tim, ze ten tisicihran vymenis, myslim, ze je to tam zalisovane..

Re: Okno na předních dveřích
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2010 18:03

U 3dv. a cábra je to stejné, taky 4 nýty. Kdyby si náhodou potřeboval jinou stahovačku (z 3dv. nebo kábra), napiš mi SZ winking smiley

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil m.artty (02.03.2010 18:04)

Re: Okno na předních dveřích
Autor: Paolo (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2010 19:32

Takže jediná možnost jak ten mechanismus vytáhnout je odvrtat ty 4 nýty. Ale horsí bude, že jak seženu ten mechanismus nový, tak ho tam zpátky nějak přidělat. Zítra se na to vrhnu, tak zatím díky.

Re: Okno na předních dveřích
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2010 19:55

Buď ho tam zpátky nanejtuješ nebo tam dáš 4 šroubky s matičkama... v tom nevidím problém.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **      **   ******    ******   
 **     **  **     **  **  **  **  **    **  **    **  
 **     **  **     **  **  **  **  **        **        
 *********  *********  **  **  **  **        **   **** 
 **     **  **     **  **  **  **  **        **    **  
 **     **  **     **  **  **  **  **    **  **    **  
 **     **  **     **   ***  ***    ******    ******   
Powered by Phorum.