www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Okno u řidiče
Autor: Kubbaa (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2010 07:17

Zdravím chlapi. Dokázal by mi někdo poradit nějakou fintu jak sundat mechanismus na otvírání okna u řidiče u Opel Kadett? Nějak se mi zasekl, že nemůžu stáhnout okno. Sundal jsem tapecirunk, ten mechanismus drží ve dveřích na dvou nýtech, ty jsem odvrtal, ale co dál? Vede přes něho lanko. Dole jsem to lanko s tou bílou zarážkou ještě vyškubl, ale nahoře to ani za boha nejde. Nevidím tam a ještě k tomu tam nestrčím ani ruku. A to ještě neřeším, jak tam ten nový mechanismus co chci koupi znovu zpátky dám. Díky za případné rady.

Re: Okno u řidiče
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2010 09:29

Na skle je zespoda nalisovanej hlinikovej profil, kterej je ke stahovacce pripevnenej 2ma sroubkama M6. Zkus se na ne dostat a vysroubovat je. Tim padem pujde ven sklo (resp. musis vyndat i gumy kolem skla). Potom obvrtas zbyly 2 nyty a stahovacka by mela jit ven.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   **      **  **     **  **      ** 
 ***   ***  **     **  **  **  **   **   **   **  **  ** 
 **** ****  **     **  **  **  **    ** **    **  **  ** 
 ** *** **  **     **  **  **  **     ***     **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **    ** **    **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **   **   **   **  **  ** 
 **     **  ********    ***  ***   **     **   ***  ***  
Powered by Phorum.