www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Kryt pedalov
Autor: roxor (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2010 11:51

Pozdravujem oplakov !
chcem sa len opytat mozno trivialnu otazku, aké kryty pedalov su vhodne pre Opel Astra F ? Na webe je toho kvantum, ale nemam istotu, ze ci sa budu dat nahodit ...
Terajsi gumenny kryt spojky mam zlomeny a chcel by som to vymenit, netusim ale ktore by som mal objednat pripadne aj kde. Pokial to uz niekto riesil a vedel by mi poradit budem mu neskonale povdacny ak mi odpovie ...

Re: Kryt pedalov
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2010 15:16

Ahoj!
Náhrada za originál gumu na pedál je FEBI 5212.
Prostě zajdi u vás do nějakýho kšeftu s autodílama a oni ti to objednají.
V čr stojí cca 40Kč až 50Kč, takže u vás vyjde cca kolem 2 EUR.

Re: Kryt pedalov
Autor: roxor (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2010 08:40

Dikes, pomohol si mi ...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  **        **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **        **     **   **  **  
 **     **  **     **  **        **     **    ****   
 ********   **     **  **        **     **     **    
 **     **   **   **   **         **   **      **    
 **     **    ** **    **          ** **       **    
 ********      ***     ********     ***        **    
Powered by Phorum.