www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Urvané boční zrcátko na Astra F
Autor: dantos (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2011 09:57

Zdravím opeláky, mám dotaz ohledně nasazení zrcátka, které mi někdo na parkovišti urval (naštěstí nevyrval celý mechanizmus polohování), když jsem to nasazoval zpátky, už se mi to nepodařilo plně vrátit do původního usazení, do těch pantů to nechce už zacvaknout, je to zřejmě za ty léta vychozené. Máte nějakou fintu, při které by to dobře drželo, abych to nemusel neustále lepit izolačkou, která stějně hned sklouzne ?? Díky

Re: Urvané boční zrcátko na Astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2011 19:04

Přihni ty kovové packy. Mě to drželo pouze na 2 bodech a vydrřelo to i myčku...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   **     **   *******   ******** 
    **     **     **  **     **  **     **  **       
    **     **     **  **     **  **     **  **       
    **     ********   **     **   ********  ******   
    **     **     **  **     **         **  **       
    **     **     **  **     **  **     **  **       
    **     ********    *******    *******   ******** 
Powered by Phorum.