www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Něco jako obalené molitany v blatníkách
Autor: M4rt4s (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2011 20:57

Ahoj, potřeboval bych poradit v předních blatníkách mám něco jako molitan zalitej ve folil a je to nacucaný vodou auto mám 14 dní jde do Astru F 1995 1,4i . . .a myslim si, že to tam je aby nebyly tak slyšet plechy když se na to zaklepe nebo tak něco . . . ale nelíbí se mi že když na to máčknu tak z toho teče voda auto stálo 2 dny v garáži a v mokru nejezdilo . . bojim se aby mi kvuli tomu nerezly plechy . . . vyndat nebo nechat ? [m-netolice.rajce.idnes.cz]

Re: Něco jako obalené molitany v blatníkách
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2011 03:43

Taky tak. To má snad každý. Buď vyndat - ale budeš víc slyšet hluk, nebo vysušit a zabalit do nového igelitu...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Něco jako obalené molitany v blatníkách
Autor: m4rt4s (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2011 05:34

A když se tam nastříká montážní pěna jak se to tak dělává tak tam bude vlhko asi stejne co ??

Re: Něco jako obalené molitany v blatníkách
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2011 07:17

Prosim Te Martas od kdy se auto vystrikava montazni penou? Co vas to v tej skole uci...

Re: Něco jako obalené molitany v blatníkách
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2011 07:45

pěna je pěkný humus, ta vlhkost se tam dostane vždycky a mezi pěnou a blatníkem to nikdy nevyschne, takže ve výsledku to bude ještě horší ...
udělej co ti radil gizmo, a spíš bych se přikláněl k vyhození ...

Re: Něco jako obalené molitany v blatníkách
Autor: m4rt4s (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2011 12:13

Dobrá, děkuju :-) stejně to je zbytečná zátěž si myslim :-)

Standa: to nejni ze školy :-D tak se opravujou prohnilý bylatníky když jde auto na STK :-D vystříkat zakytovat a přetřít :-D . . . tak to dělá jeden kámoš



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **          *******   **     **        **   ******  
 **    **   **     **   **   **         **  **    ** 
 **    **   **           ** **          **  **       
 **    **   ********      ***           **  **       
 *********  **     **    ** **    **    **  **       
       **   **     **   **   **   **    **  **    ** 
       **    *******   **     **   ******    ******  
Powered by Phorum.