www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
poškozený nárazník,blatník levý a blinkr
Autor: Michalhalouska (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2012 09:43

Dobrý den..mám opel kadett E r.v. 1986/12 a mám poškozený přední nárazník a levý přední blatník po havárii ...A rozhodl jsem se že bych ho chtěl opravit co nejvíc jak to sám já zvládnu ..takže bych se chtěl zeptat...jestli je ten přední levý blatník někde přivařen? na spod? protože když otevřu kapotu tak tam jsou šrouby... chtěl bych vás poprosit o jakoukoliv radu která by se mi ještě hodila ..děkuji

Přílohy: 20120102_140415.jpg (403.2KB)  
Re: poškozený nárazník,blatník levý a blinkr
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2012 10:49

Blatník drží na pár šloubech - nějaké nahoře, potom když otevřeš dveře, jeden zesporu u prahu, dva pod nárazníkem.

Nárazník drží na dvou šroubech a je nasunut na takové držáky... takže polovit šrouby - dostaneš se na ně asi nejlépe z podběhů, když vytočíš kola do rejdu.

Blinkr drží na jednom šroubu - vyndat objímku se žárovkou, vyšoubovat šroub a vysunout dopředu.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: poškozený nárazník,blatník levý a blinkr
Autor: Michalhalouska (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2012 12:37

děkuju smiling smiley vypadá to jednoduše smiling smiley)

Re: poškozený nárazník,blatník levý a blinkr
Autor: Navrátil (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2012 10:38

Pokud budeš chtít blinkr tak za cenu poštovného je tvůj,jinak montáž i demontáž blatníku je brnkačka jen nárazník býva ze spodu jak je přišroubovám tak trochu zarezlej tak bacha.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    ******   ********  **     **  **     ** 
 **     **  **    **     **     ***   ***  **     ** 
 **     **  **           **     **** ****  **     ** 
 ********   **           **     ** *** **  **     ** 
 **         **           **     **     **  **     ** 
 **         **    **     **     **     **  **     ** 
 **          ******      **     **     **   *******  
Powered by Phorum.