www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
uchycení originálních bezpečnostních pásů se sportovníma sedákama
Autor: Radunov (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2012 16:47

zdravím,
chlapi řeším ted "porblém" kdy jsem zjistil že uchycení předních bezpečnostních pásů sedaček ze strany tunelu není do matice v tunelu ale do pojezdu origo sedačky...což podle mě zaprvé není vhodné řešení, protože se při nárazu mohou sedačky na pojezdech zkřížit, v horším případě utrhnout sedačku, např. když bude nevhodně připevněna...nechci už do karoserie vrtat a vevářet matici, tak mě napadlo sehnat nějakej prodlužovák a upevnit ho k maticím po zadních pásech nad nádrží, tzn pás s protikusem zhruba 2m dlouhý...dříve jsem něco takového na nějakém vebu zahlédl ale dnes se mi nedaří to nalézt...mohl by jste mi někdo prosím poradit???

Mám opel kadett gsi 2.0 8v

Re: uchycení originálních bezpečnostních pásů se sportovníma sedákama
Autor: Radunov (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2012 18:19

asi by pak byl špatný úhel...viz.
[www.autoklub.cz]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   **     **  ********   ******** 
 **   **   **     **  ***   ***  **     **  **    ** 
 **  **    **     **  **** ****  **     **      **   
 *****     **     **  ** *** **  **     **     **    
 **  **    **     **  **     **  **     **    **     
 **   **   **     **  **     **  **     **    **     
 **    **  ********   **     **  ********     **     
Powered by Phorum.