www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Přeskakování kliky u oken
Autor: StanleyX23 (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2013 08:55

Zdravím, mám Daewoo racer neboli opel kadett 5dveřový a začalo mi přeskakovat v klice na stahování předního okna u řidiče. Dělá to jen když okno vytahuju nahoru. Nemáte s tím někdo zkušenosti jak to vyřešit? Díky

Re: Přeskakování kliky u oken
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2013 09:54

Tak bud je v haji plastova klicka (coz predpokladam, ze by ses na to neptal), nebo utrhane zuby na stahovacce ve dverich - klicka toci ozubenym kolem a to ozubenym ctvrt kruhem vetsiho prumeru, ovladajici stahovaci mechanizmus.

POkud je to tak, znamena to vymenu kompletni stahovacky.

Re: Přeskakování kliky u oken
Autor: StanleyX23 (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2013 09:58

tak klika je vpořádku, měl jsem vyndané sklo a vše snažil jsem se pojezd co nejvíce namazat, ale přeskakuje to už i bez skla takže to vidím na ty vylámané zuby. dá se třeba ten mechanismus vyměnit za motorek?

Re: Přeskakování kliky u oken
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2013 11:10

Ano, manualni stahovani se da vymenit za elektricke, ale je treba ho sehnat komplet, nejlepe i s kabelazi.

Re: Přeskakování kliky u oken
Autor: Bre@thlless (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2013 05:06

Ano dá , ale jako komplet , protože ty celé "nůžky" jsou uplně jiné.

Re: Přeskakování kliky u oken
Autor: StanleyX23 (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2013 06:55

a nevíte prosím nějaké přesné označení nebo z jakého auta by to pasovalo? kadetta na vrakáči budu hledat těžko.

Re: Přeskakování kliky u oken
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2013 09:26

Nekde tady je kontakt na Vauxhaula z Plzne, nebo tu inzeruje v inzerci.
Potom muzes zkusit www.opeldily.cz, pan Foniok.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   *******   ********  **     **  ******** 
 **   **   **     **     **     ***   ***  **       
 **  **    **     **     **     **** ****  **       
 *****      ********     **     ** *** **  ******   
 **  **           **     **     **     **  **       
 **   **   **     **     **     **     **  **       
 **    **   *******      **     **     **  **       
Powered by Phorum.