www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
ostřkovač
Autor: XPetrX (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2014 11:01

dobrý den pánové,

poradíte mi prosím co na zanesenou hadičku ostřikovačů. Čerpadlo jede bez problému, byla mala usazenina v nádržce a dostala se mi do hadičky, je někde v začátku. Četl jsem radu nechat jet chvilku motorek, že to protlačí, podařilo se, ale je to málo stále a víc to nejde. Nechci dávat chemikálii, nebot mám strach, že to poničí plasty, sklo a motorek-čerpadlo typu Savo a podobně. Je něco na pročištění bez toho abych to nechal rozdělat?

díky moc Petr
Astra F 1.6. 1998, se servisní knížkou poctivě vedená od začátku!!

Re: ostřkovač
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2014 23:02

A proč jednoduše hadičku neuvolníš u čerpadla a u trysky, a neprofoukneš obráceným směrem ?

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: ostřkovač
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2014 23:02

A co ty hadicky odpojit, vyndat a profouknout, popripade vymenit?

Re: ostřkovač
Autor: XPetrX (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2014 17:58

Díky za radu, už je to v pořádku. Petr



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   *******    *******    *******   **       
 **        **     **  **     **  **     **  **       
 **        **                **  **     **  **       
 ******    ********    *******    ********  **       
 **        **     **         **         **  **       
 **        **     **  **     **  **     **  **       
 **         *******    *******    *******   ******** 
Powered by Phorum.