www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Kadett - přední světla
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2016 19:49

Kolegové, potřebuji radu. Nikde se mi nepodařilo dohledat, kdy se na Kadetta dávala světla Carello a kdy Bosch. Mám 2 auta před faceliftem (světla Carello) a jedno po faceliftu (světla Bosch). Je to opravdu tak?

Může mít auto z roku 86 (výbava GLS) elektricky ovládaná světla? Může mít Bosche?

Chci to tak, jak to má být... vím, že je to jedno, ale nějak mě štve, když to není tak jak by mělo.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Kadett - přední světla
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2017 07:13

Ahoj,
ele. ovládání měl kadett až 89 ale spíš až 90
GLS určitě elektrické nastavení nemělo

[www.kadett-info.de]

Většinou světla HELLA byly na GSI
Carello bejvalo na CABRIU neGSI... zbytek kadettu měl BOSCH

Re: Kadett - přední světla
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2017 08:06

Už jsem to vyřešil - po dlouhém shánění jsem sehnal zachovalé manuální světlo Carello a dal vše dopořádku.

Je zajímavé, že "no name" druhovýroba z roku 01 byla úplně na odpis (zrezlá parabola, zažloutlé sklo, popraskané plasty) a 30 let straré Carello je téměr ve 100% stavu :-)

Tímto jsou světla vyřešena a jdou se shánět další nesehnatelné věci, které je třeba vyměnit za zachovalé nebo za správné.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **        **  ********  **     **  **     ** 
 **     **        **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **        **      **    **     **  **     ** 
 *********        **     **     *********  **     ** 
 **     **  **    **    **      **     **   **   **  
 **     **  **    **    **      **     **    ** **   
 **     **   ******     **      **     **     ***    
Powered by Phorum.