www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Aktuální stránka: 5 z 8
Re: Plzeňské srázky
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 09:23

vynikajici termin.. jen to nahlasim polovicce..jelikoz by mel bejt v praci tak si to snad nejak zaridi..a bo v nejhorsim holt priste:-))) jinak OK.

Re: Plzeňské srázky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 09:25

Tak se tu decka nejak vyjadrete at muzu predbezne zamluvit stanovou plochu.

Re: Plzeňské srázky
Autor: pepan (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 09:40

zdravím debatníky,já jsem pro,jen prosím také domluvte počasííííí,ono grilovat pod děštníkem,nebo případně ve stanu,no možná by to taky šlo))))))

Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 09:47

Já souhlasím, udějej si u mě čárku - dvě osoby, malej stan a jeden Kadett :-)



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Plzeňské srázky
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 16:46

Čau lidi.Esli vám tam nebudu vadit,tak se hlásím taky.

Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 18:05

Vendys : super, tak kdyby jsi nechtěl jed sám, tak já jedu směr Mladá Boleslav - Praha - dálnice na Plzeň, tak by jsme se mohli někde sejít a jed společně, třeba jen kousek. Jedu ale až odpoledne, cca v jednu z Jičína.



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Plzeňské srázky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 19:57

To Vendys : Jasne ze prijed, budes mit stan, nebo se k nekomu pridas? :-)

Re: Plzeňské srázky
Autor: mildy (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2006 07:12

Ahojky, gůůůd idea, takovej srázek s grilováním....

když všechno klapne a nebudu strašit ve worku, tak s drahou polovičkou rádi zavítáme. yawning smiley)



Omega B Y22XE, r.v.2000 kombi

Re: Plzeňské srázky
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 18.06.2006 20:15

Dalsi termin, kdy musim byt v praci...:-((( Skoda, tak si to poradne uzijte i za me..:-)

Re: Plzeňské srázky
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2006 22:33

To Standa: Já bych tam s vámi rád vegetil přes noc,ale s tím mým zdravím to fakt nejde.Jestli můžu,tak se přijedu podívat a popovídat,ale pak zas pojedu domů.Pokud se bude grilovat,dejte vědět co je potřeba ať taky můžu přispět svou trochou a dilo se podaří yawning smiley)).Děkuju.

Re: Plzeňské srázky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 20.06.2006 05:36

To Vendys : Spani v kempu neni samozrejme povinny, tak ze budem radi, kdyz se ukazes alespon na vecer :-)
Co bude potreba? No nejaka ta flakota na gril..:-) Myslim ze grilu se snad par sejde, minimalne 2, coz by mohlo stacit.

Koncem tydne jedu do kempu zamluvit misto na stany, tak potom jeste nejak upresnime co vzit a nevzit.

Re: Plzeňské srázky
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 20.06.2006 16:29

Oouu...je mi líto. :-(

Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2006 19:07

Pokud to nebude vadit tak se k nám připojí ještě David (+Hanka) s Kadettem. Byl už i v Milovicích, a protože je z Příbrami, tak to nemá daleko.



Příspěvek upraven (26. 06. 2006 07:33)

Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Plzeňské srázky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2006 21:02

At se pripoji..:-)

Re: Plzeňské srázky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 20:21

Tak ze vsechno je dojednano, je zamluveno 5 stanu (do myho velkyho se vejdou 4 lidi), ale pokud jich bude vic, neni problem.
Ceny jsou nizky - osoba asi 20 Kc, stan 30 Kc, auto asi 40, proste na kazdyho pripadne cca 50 Kc, coz predpokladam kazdej ma. Kdyz ne, tak klidne udelam charitu..:-)
Co se tyka zvirete na gril, mam v planu preduzenou veprovou kytu cca 12Kg, nebo dve, nebo tri :-) kterou si tam na grilu budeme postupne dodelavat a uzirat a dodelavat a uzirat a tak porad dokola dokud to nesezerem. :-)
Myslim ze to je rozumnejsi nez aby kazdej mel kufr plnej nejakejch grilovacich tycinek, ktery me osobne uz celkem zacinaji lezt i z usi...:-)
Kilo ty kyty vyjde na cca 100 Kc a predpokladam ze me v tom nenechate a podle poctu lidi to potom nejak poresime.
Chleba a horcici muzu nakoupit taky - no problem.

Tak ze se vyjadrete jestli je to dobrej napad, nebo sptanej napad, nebo jakej je to vubec napad..:-)

Re: Plzeňské srázky
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 21:35

Děkujeme pane.Finančně se samozřejmě vyrovnám.Pro jistotu vezmu ze své zahrádky nějakou tu roli ubrousků,balík nealka a když mě někde cvrnknou do nosu,tak i nějaké talířky.Čím víc to čtu,tím víc se mi to líbí.Já tam nakonec snad i přespím.Booože,já rád jím. yawning smiley))))

Re: Plzeňské srázky
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2006 04:55

Standa : Jasně že tě v tom finančně nenecháme yawning smiley))
Co pití ? Přivezenme každej něco nebo uděláme hromadný nákup.

Vendys : Jasně že přespi. Možná by to pro tebe bylo lepší než se večer trmácet domů. Auto máš velký, tak do něj prostě nacpi nějakou vhodnou matraci, abys nespal na zemi a je to. yawning smiley)) Ideální by možná byla kvalitní nafukovačka...



Příspěvek upraven (27. 06. 2006 07:44)

Kadett Cabrio 2,0 GSI, Citroën Xantia Break 2,0 HDI

Re: Plzeňské srázky
Autor: mildy (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2006 05:21

Standa: jak jde o žrádlo, tak se na nás můžeš spolehnout, že zbyde akorát ten opékací rošt yawning smiley)))
S kapříkama samozřejmě problém není......

jinak veliké THX za organizaci. yawning smiley)



Omega B Y22XE, r.v.2000 kombi

Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2006 05:56

Standa : to je dobrý nápad, maso sežereme a o náhlady se podělíme :-)
Tvůj gril bude stačit, nebo máme vzít někdo ještě jeden + co palivo?

A co pití, da se v kempu natankovat nějaký pivečko, nebo si máme pití přivést?
Hoď do placu co je potřeba přivést a taky bych něco vzal.



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Plzeňské srázky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2006 06:09

Aha, tak ze to se omlouvam, pro samy zradlo sem uplne zapomnel, ze by sme taky meli neco pit...:-)
No myslim ze tohle taky poresim a zajedu koupit najeky baleny nealko
a pokusim se sehnat i tacky a plastovy pribory. Jinak je tam samozrejme takovej malej bufet s posezenim venku (myslim ze na fotkach je i videt), tak ze pivo nebude problem.
A pokud me za to neukamenujete, tak bych pro tentokrat tvrdej alkohol odpiskal. Uz jen proto ze druhej den budem vsichni ridit a nekteri pomerne daleko.

Shrnuto : Ve ctvrtek to poresime s plzenakama a vysledek bude opet zde.
Nicmene si myslim ze nema cenu aby Vendys, nebo Roman tahali neco pres pul republiky, kdyz to muzem zaridit my..

Aktuální stránka: 5 z 8


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    **    **  **     **  **     **  **       
 **    **    **  **    **   **   **     **  **       
 **           ****      ** **    **     **  **       
 **   ****     **        ***     *********  **       
 **    **      **       ** **    **     **  **       
 **    **      **      **   **   **     **  **       
  ******       **     **     **  **     **  ******** 
Powered by Phorum.