www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
5. OPEL MEET 23. - 25. 6. 2017
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2017 12:48

Někdo krajský sem???

[opeloldschool.forumczech.com]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   **      **  **    **  ********  
 ***   ***  **     **  **  **  **  ***   **  **     ** 
 **** ****  **     **  **  **  **  ****  **  **     ** 
 ** *** **  ********   **  **  **  ** ** **  ********  
 **     **  **         **  **  **  **  ****  **        
 **     **  **         **  **  **  **   ***  **        
 **     **  **          ***  ***   **    **  **        
Powered by Phorum.