www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5
Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 21:12

Tp Beruna : the finger smileythe finger smileythe finger smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 21:43

Ste mně nasrali. Šel jsem na pívo a tady se to zatím znova rozjelo. Jen jsem pořád nepochopil Iksmena. Asi má hošánek jiný náhled na život. Ale ať si ho klidně vezme(ten svůj), mi to nestojí za to, abych tu kvůli němu datloval. Raději se budu zabývat "Odbornými názory" nás "puberťáků". the finger smiley the finger smiley the finger smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 23:44

thumbs up2 X man. thumbs up
Asi takhle, chlapče. to co sis tu dovolil, je teda vrchol.Napadat ostatní za to, že mají nějaký názor v pohledu na auto,který se neshoduje s tvým názorem to je teda něco.kde bereš tu drzos, takhle urážet lidi, kteří toho dokázaly o hodně více než ty.Pokud se to tobě líbí a jinému ne, stím se musíš smířit.velmi by mě zajímalo, kolik stoho dokázal ty, jakou práci na autě máš za sebou,čím se můžeš pochlubit.Přijed mezi nás na sraz a tam se můžeš předvést, rádi tě poznáme, nejlépe v hangáru.Tam chodí VIP lidičky hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley

Během dneška tyto urážky smáznu.At si udělá každý obrázek ,jaký jseš Ty hnup.
Dovolil bych si tebe odhadnou na dvě obecný,možná ani to ne, jen to tvoje vyjadřování, to hovoří za vše.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Upraveno 4 krát. Naposledy upravil Brouček (17.01.2007 07:11)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 08:09

Já bych to nemazal, "Ať lidi viděj co je to za ksindl"

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 08:31

Jo jo, laminat je xindl...smiling smiley smiling smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Vladix (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 11:31

Ahojte. Rád by som sa vyjadril k tejto téme. Bol som len na jednom zraze a poznal som, že ludia s tohoto fora sú absolutne v pohode, a každy si povie svoj názor. A nikdo sa nad tym nepozastavý, aký je ten názor!!

Broučku díky že si to nezmazal, lebo inak by som sa vobec nedozvedel, že može na tomto fóre existovať taký blbec ako je X manthumbs upthumbs upsad smileysad smileysad smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 11:37

Tak uz chudaka Xmana nechte, treba mel jen spatnej den, nebo proste vstal rano trosku hur...winking smiley smoking smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Milanchal kadett c18NE (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 12:04

Aho lidi. Tu debatu nebudu komentovat. I když, aspoň jsem se zasmál. To auto je zezadu fakt hezké. Ale ten předek bych roztáhl akorát tak o 5-7cm, pak už to vypadá dost blbě. ( můj názor. )

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 12:15

Standa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak uz chudaka Xmana nechte, treba mel jen spatnej
> den, nebo proste vstal rano trosku hur...winking smiley smoking smiley


Stando,že by měl ranní problém s erekcí???? To by ho pak omlouvalospinning smiley sticking its tongue out

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 12:36

No ono kdyz ma nekdo malyho pindika, tak se o erekci ani mluvit neda...smiling smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 12:40

Tak tohle je naprosta bomba. Rozhodne toto vlakno nemazat !!!!

Sice by to bylo uplne popravu smazano za napadani a urazky Admina (kterym Standa je a Xman to asi nevi a mysli si, ze je buzerant winking smiley a pouze buzeruje), ale proc to nenechat at se pobavi taky ostatni :-)

To je tak, kdyz si lidi nectou cerveny ramecek nahore :-(



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Roger (17.01.2007 12:41)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 12:58

Bez ohledu na kočkování Standy s Xmanem musím podotknout (jako už asi dvakrát na tomto webu), že míra vkusu je objektivně neměřitelná a nelze tvrdit. že je něco je hezký nebo ošklivý, pouze že MNĚ se to líbí nebo nelíbí. A každej má samozřejmě jinej vkus - o to tady původně šlo, slušné jednání by zde mělo být pravidlem č.1 - nikdo tady není povinně. A jen tak mimochodem jsem překvapen, jak se z tak vošklivýho auta jako je kaďour dá udělat taková kára thumbs down
spinning smiley sticking its tongue out

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 13:11

Aby nekdo nerikal ze tu melu jen kraviny, tak se teda k te uprave vyjadrim.
Z zadnyho auta se nema delat to, co ve skutecnosti neni. A me, jak uz jsem rek a byl jsem za to skoro ukamenovanej smiling smiley, se tohle nelibi.
Kadett sam o sobe je nepretacivy auto a proto netusim co znamena rozsireni zadku o celkem skoro metr. Navic by me zajimalo, kolik je to auto schopny uject kilometru aniz by mu upadla zadni naprava vzhledem k namahani.
O jezdeni na ceskejch silnicich se vubec bavit nebudem.
Tak ze praktickej vyznam tyhle upravy je absolutne nulovej. Nehlede na investici, ktera presahne urcite 100 000 Kc. Nepletu-li se, tak je to uprava od Riegera za cca 80 000 + prace a lakovani.
Kdyz uz upravy, tak decentni aby auto zustalo autem a nestalo se kosmickou lodi.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 13:17

To Standa: No ale zas je to 1,6 a to ani ty nemáš z tou tvojí 1,4, takže to ten kit a laminát v pohodě utáhne.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 13:21

To Beruna : Myslis ze je to potom neco jako KIT CAR??..smiling smiley smiling smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 13:34

Mít to třílitrovej V6 namísto zadních sedaček ...

Re: Co tomu říkáte?
Autor: skalka (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 14:04

smiling bouncing smileysmiling bouncing smileyTakhle jsem se dlouho nepobavilsmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Trhej Stando,Trhejthe finger smileythe finger smileythe finger smileygrinning smileygrinning smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 14:29

Tak podle mně to úprava je, ale rozhodně ne od Riegera. Kvalita tomu zásadně neodpovídá(podívej se při zvětšení), tmelení, zadní nárazník nad výfukem, atd. Na spodek vidět není, ale myslím, že tam může být zcela jný podvozek než z Kadetta.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Xman (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 14:38

Hele,tak musim rict jen vsem co sem pisou a bavi se a dekuju nektere za podporu a urcite lidi co drbou a pomlouvaji z vlastni zkusenosti by se meli trosku ovladati,protože vse se jednou vrati,takovym mrskam co nevedi co je co.Vid "Brouček"apod,ale nejvice dekuju "tonda",ktzerý konečně jako jeden z mála pochopil oč tu vlastně běží....Ostatním také děkuju,ale zbytku opak,protože s tím ksindlem drží jen proto,že ho znají a jsou veliký kamarádi(v mém případě bych byl také takový)a jen smazáním tohoto téma se ukáže kdo nepřizná svou chybičku,ale avšak ono se to tady něco projeví znovu.....Mimochodem mám Stando erekci dobrou tak nevim jak ty na těch horách,no jo Yety),ale s... na tebe....

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Xman (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 14:43

A mimochodem když říkáš,že auto má bát takové jaké je,tak proč se snažíš o tuning?Tuning je o všem bez rozdílu peněz a co nejvetší(nejlepší)změny auta,tak o co ti vlastne jde?Jestli ty preferujes ten svuj tuning jak rikas,tak te mohu upozornit,ze to se jedna o tuzing,který u začátečníků hodně rozšířen,protože nevědí jaký je tom rozdíl,ale máš na to ještě dost času hochu...DOUFÁM

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **        **     **  ********  ********  **    ** 
 **        **     **  **        **    **  ***   ** 
 **        **     **  **            **    ****  ** 
 **        **     **  ******       **     ** ** ** 
 **         **   **   **          **      **  **** 
 **          ** **    **          **      **   *** 
 ********     ***     **          **      **    ** 
Powered by Phorum.