www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5
Re: Co tomu říkáte?
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 08:21

To Xman : Bože, bože.....milý chlapče nejprve bych se rád vyjádřil k prezentovaným obrázkům - proti vkusu žádný dišputát a jak jsem zde četl, máš zřejmě na tuning ( tuzing ??? ) svůj osobitý názor. Viděl jsem mnoho krásných kadettů i na stránkách kluků z Německa, kde mají jiné podmínky k vylepšování svých aut. I na Mimoňských válkách a jiných českých srazech lze vidět vkusné úpravy a mnoho nádherných aut. Toto auto je opravdu unikát a docela by mě zajímalo, jak se líbí strážcům zákona na silnicích, kolik z úprav projde legální STK a tak. Já v tom nevidím nic krásného. Toť můj názor na prezentované obrázky bez ohledu na kamarádství či nekamarádství se Standou a jak píšeš jemu podobné individua z tohoto webu.

Tak a teď k Tobě .... vstoupil jsi na stránky jistého společenství lidí, kteří se ctí, pomáhají si a nenapadají se. Každý člověk má právo na svůj názor a styl, to ano, ale lidé by se měli umět chovat. Pročti si nejprve pár příspěvků, pravidel tohoto fóra a také se třeba pokus zaregistrovat a pošli pár fotek, ať si uděláme názor. A hlavně - NESR SE SLUŠNÝM LIDEM DO ŽIVOTA !

To Standa: Staníku, rozhodně to nemaž. za pár let se tomu určitě rádi zasmějem ... a navíc to jistě ještě nečetl KDR , tak ať o to nepřijde :-)))

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 10:56

No ja mam jen obavu aby to nebyl prevlecenej KDR !!! grinning smiley

Starsi clenove si jiste vzpomenou co KDR predvadel na debate.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petr A-C C14NZ (18.01.2007 10:57)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 11:06

Petr A-C C14NZ napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No ja mam jen obavu aby to nebyl prevlecenej KDR
> !!! grinning smiley
>
> Starsi clenove si jiste vzpomenou co KDR predvadel
> na debate.


Co předváděl KDR mě asi nějak uniklo, ale aby tady nadával členům do blbců a tak podobně, to by snad KDR neudělal,to se mně nechce věřit.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Jakub (co zapomnel heslo... :) (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 14:27

No nevim kdo je Xmen a on asi nevi kdo sem ja, ale je to jednoducha rovnice.

Xmen ma proste zakaz pristupu na jakykoliv nas sraz (nebo alespon na ten, na jehoz organizace se budu jakoukoliv mirou podilet). Nebudu podporovat tyhle ty hadky a dohady.

Pokud si z nas zase nekdo dela prdel (KDR), tak je to dobry, ale uz to prekrcosilo hranice dobryho, ale i brutalniho humoru.

HOWG

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 15:49

To Jakub: Já si stejně myslím,v že by Xman na žádný náš sraz nepřijel pokud má o nás takový názor, navíc by mě zajímalo jak vypadá jeho auto když má takové ego winking smiley

To Milanchal: já mám na Kadettu 195/50-15 a myslím, že je to tak akorát na tohle auto a na normální ježdění thumbs down

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 17:15

A to ja bych ho rad poznal. Urcite bysme ho vzali s Brouckem do party..smiling smiley

Jezis dyt uz mlcim, to je porad kecu...smiling smiley smiling smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 17:35

Standa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A to ja bych ho rad poznal. Urcite bysme ho vzali
> s Brouckem do party..smiling smiley
>
> Jezis dyt uz mlcim, to je porad kecu...smiling smiley smiling smiley


Jasně přecedo, rád se kamarádím, bud v hangáru, nebo za ním, to je jednocool smiley hot smiley

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Co tomu říkáte?
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2007 10:17

Neboj Jakube. A vstup mu nezakazuj. Rádi bychom toho pána poznali osobně smoking smiley

Jenže mám takový pocit, že i kdyby překonal svoji nechuť k nám ignorantům vševědcům, kteří považují podobné úpravy na autě za vrchol nevkusu a na sraz dorazil, neměl by dostatek odvahy se představit po tom, jak se zde na debatě prezentoval...



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil vaurien (19.01.2007 10:18)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: JardaF (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2007 12:12

Zdravím Vás, čtu tu úrodu a nestačím zírat. Ale snad se to už vyblblo. Kluci, nenechte se vůbec vytočit - ačkoli Vás vůbec neznám, párkrát už jsem si tu nějakou tu větičku napsal, taky i něco našel, když jsem potřeboval - a můžu říct, že si Vás velmi vážím. Myslím, že Oplík Astra+Kadett mají Vaší zásluhou úžasné stránky. Tenhle problém - co tady teď řešíte - pomine a voda poteče dál; bylo by smutné vyvozovat z podobné blijatiky jakékoli pro budoucnost platné závěry. Klidně to, Stando, šmikni a vymaž, kdyby to nepřestalo - o nic nejde. Držím palce a nenechte se otrávit. I když - invektivy vůči Standovi, že není přístupný vůči jinému názoru apod. zvedá ze židle i mne...
Čauky Jarda.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2007 17:39

no uz tu neco podobnyho jezdilo po brne, rozhodne to mel udelany lip..koukni se nekde na webech na fotky z tuningu 2003 (jaro), nevim, prijde mi tohle jako kopie druha...a to rozsireni mi prijde desne moc... (muj nazor - sup do me grinning smiley)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2007 20:07

>
> Pokud si z nas zase nekdo dela prdel (KDR), tak je
> to dobry, ale uz to prekrcosilo hranice dobryho,
> ale i brutalniho humoru.
>

Tohle urcite neni KDR, jeho humor, ikdyz to treba nekoho mohlo vytacet, byl vzdycky na urovni.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: US_Rangers (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2007 21:26

Kdo je prosim vás KDR?

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 22.01.2007 23:22

Nejak jsem tady delsi dobu nebyl, ale to co tady predvadi X-man je vrchol.... Radeji nebudu nic pripisovat, jen je me zbozne prani ho nikdy nepotkat. Jinak jsem se dobre pobavil....

A vsem co se zname a pohybujeme se na techto strankach... nenechte se vytacet od cloveka, co ma nejspis 4 tridy ZS....



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Zdeněk (22.01.2007 23:23)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Máslo (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2007 21:58

nerad píši svůj názor každý máme názor jiný ....

ale :xmen stebou člověče bych se potkat nechtěl

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2007 23:56

Máslo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nerad píši svůj názor každý máme názor jiný ....
>
> ale :xmen stebou člověče bych se potkat nechtěl


To já naopak, velmi rád bych ho potkalcool smiley

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Co tomu říkáte?
Autor: KDR (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2007 12:57

Ahoj lidi....

Přiznám se, nějak mi na tyhle stránky nezbívá moc času, tak sem codím jen párkrát do měsíce...a na "technickou" tak párkrát do roka...

...ale dnes jsem zavítal a nelituju...:-))))

Jsem rád, že jste si na mě v souvislosti s touto "debatou" vzpomněli..:-)...to mě doopravdy zahřálo u srdce...

...jen chci říct a myslím, že mnozí z Vás to poznali (teda díky alespoň Rogerovi), že tohle není můj styl humoru....

Nebudu se tady k Ymenovi vyjadřovat, páč za to mi tenhle tvor nestojí....

TAkže přeji všem hezký den a míň takových "přispěvovatelů".....

...i když, jak jsem vždycky tvrdil, "alespoň že se něco děje"....:-))

Nejhorší ze všeho jsou mrtví stránky a debaty, takže vlastně takový "zpestření" je k něčemu dobrý......vždyť i v běžným životě šlápnete sem tam do hovna...no ne???.....tak ho inteligentně setřete (ne do kapesníku) a jak říkají pražáci "nechte to bejt".

Zdraví (mrtví) KDR.

Apropó, kdy bude další sraz???



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil KDR (26.01.2007 13:01)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: KDR (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2007 13:03

Pro US Rangers:


...KDR je noční můra těchto stránek.....

...a jestli ho vytočíš, bude i Tvojí noční můrou...:-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil KDR (26.01.2007 13:03)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: KDR (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2007 13:15

Pro Petr A-C 14 NZ:


...budu dělat, jako že jsem ten Tvůj příspěvek nečet...:-)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 05.02.2007 18:51

Věděli jste že Xman má svoje DVD?

Přílohy: Xman.JPG (88.9KB)  
Re: Co tomu říkáte?
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 05.02.2007 22:02

:-D To je moc...moooc parádní debata...mě se to docela líbí...už to neni jenom o tom "tohle mi odešlo", "tohle nejde", "jak se dělá tohle", to je mnohem víc...
Přímo v prvních pár příspěvcích X-man vyjádřil co je zač...člověk, kterej nerespektuje názor jinejch. Asi čekal že tady pošle admina (Standu) do kšá a bude hrdina a každej ho bude obdivovat- vlastně je dobrý- z toho plyne že si jako jeden z mála všimnul červený tabulky... :-D
Ale teď vážně...jednou za čas jsem se zas pořádně zasmál...jinak to ani brát nejde...

Aquarium vol. 1 -Opel Kadett E C16NZ -> betonovej můstek a pak do železa
Aquarium vol. 2 -Opel Kadett E C16NZ -> E16NZ -> 18E -> železo
Aquarium vol. 3 -Opel Kadett E ????? -> skončil v prachu
Aquarium 4 ??? -Opel Astra G sedan X18XE1 -> Xcože?XE -> jednou jí to taky čeká...
Arbeitauto -Opel Corsa B C14SE -> zakukala na klice -> 20SER a na pole s ní
Arbeitauto2 - Opel Omega B X20SE "prcek" -> zetor na tahání věcí a do práce



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kyslik (05.02.2007 22:04)

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********  **     **  **    **  **     ** 
 **    **  **        **     **  ***   **  ***   *** 
     **    **        **     **  ****  **  **** **** 
    **     ******    **     **  ** ** **  ** *** ** 
   **      **        **     **  **  ****  **     ** 
   **      **        **     **  **   ***  **     ** 
   **      ********   *******   **    **  **     ** 
Powered by Phorum.