www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4
Re: max.rychlost
Autor: George... (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2007 21:25

Přidávám se se stejným problémem. Mám Astru v kombíku, motor X16SZR, nalítaných nějakých 160 tis. km a na dálnici jsem z toho Z KOPEČKA vytáhnul max 140 a to mi ještě tachometr ukazuje asi o 6 km víc (podle oficiálního měření PČR - i když při rychlosti 50 km/h). 1,2,3 táhnou krásně, ale 4, 5 to je jako kdybych šlapal na houbu. Na 4 to vytočím na 3000-3500 ot. a hrozně to řve, tak řadím pětku. S tou se taky dostanu na nějaké 4000 ot a úplně cítím jak celé auto brní... Měnil jsem vzduchový i palivový filtr, ale je to stejné... Tak přemýšlím jestli je to nějaká závada, nebo je to auto fakt tak líné už z výroby...

Re: max.rychlost
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2007 21:34

S píš bych řekl že už má špatné tlaky?! Zkus zajít na proměření tlaků jednotlivých válců. Pokud bude rozdíl mezi válci větší jak 1bar tak je to na generálku!
Jaké tlaky mají mít válce nové - zánovní to ale nevím :-(

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: max.rychlost
Autor: dawe in most (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2008 10:19

Gizmo_CZ:Ahoj ,tak abych ti pravdu rekl tak zrovna vikend sem byl v praci tj, 80 km tam a zpatky taky 80km ,takze 160 km a tankoval sem za 10l nafty do svyho x17dtl a muzu ti rict ze sem se hnal pekne 180tkou po rovince ,jako nevim co tam mas ty ale me to takhle fakt jezdi a to nemam na aute zadni dil vyfuku a diru ve vlnovci a sani zasrany od oleje ..no proste driv sem dal i 200km/h a to byla rovinka ,je fakt ze na petku se to tahne ale 160km/h na ctyrku neni problem.

Jdi na stránku: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   ********   **    **  ********  ******** 
 **    **  **     **  **   **   **    **     **    
 **        **     **  **  **        **       **    
 **        ********   *****        **        **    
 **        **         **  **      **         **    
 **    **  **         **   **     **         **    
  ******   **         **    **    **         **    
Powered by Phorum.