www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: Na co jezdíte??
Autor: LLupen (IP zapsáno)
Datum: 18.03.2008 08:26

Cau lidi,
ja do sve Astry f x14xe, kterou jsem koupil na podzim zatim nenalil jiny benzin nez od Shell, myslim, ze nema smysl jezdit na Ono, kde maji benzin o korunu levnejsi, protoze na 30 litrech je to 30 korun a to asi dnes moc lidi nevytrhne.. tak zdar..
Libor Astra f x14xe..

Re: Na co jezdíte??
Autor: Pavol (IP zapsáno)
Datum: 18.03.2008 12:00

nejlepší je jít natankovat do hospodysmileys with beer

Re: Na co jezdíte??
Autor: Gembler007 (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2008 16:38

Po mém 1. natankování u Shell jsem po dojetí domů ani nemohl nastartovat. Povedlo se to asi až na po 10. trvalo to asi 3 dny a říkal jsem si že to bude těma aditivama co čistí palivovou soustavu. No a ono to bylo vadným modulem zapalování :-D

Opel Kadett E GSi 2.0 110kW r.v.89 C20XE

Re: Na co jezdíte??
Autor: petrik (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2010 04:59

ahoj, 5 let jezdím se spotřebou cca 7,2 (90% brno) N95 beru pořád u jedné pumpy, a při posledním tankování najednou spotřeba 8. Chápu že příčin může být milión, pátrat po ní nebudu (zatím), jen mě napadlo, jestli to není změnou kvality benzínu, třeba přimícháváním těch biosraček. nevšimli jste si toho u sebe taky někdo ?

Re: Na co jezdíte??
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2010 09:51

petrik:
Hele biopaliv se tam přimíchává do 3 obj.% takže, vzhledem k tomu, že bioetanol má menší výhřevnost, spotřeba může trochu narůst, ale ne nějak zásadně - rozhodně ne o skoro litra na 100km.
Otázkou spíš je, jestli na tý pumpě nezačli šidit a neeebo jestli ti někde trošičku neukapává šťávička na asfalt, či zda tě nenapadl syndrom olověné nohy na plynuwinking smiley...
A potom samozřejmě 100 dalších faktorů ovlivňujících spotřebu - většinou krze opotřebení funkčních skupin motoru (např. poblázněná lambda tohle umí)...



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil JardaGSi (25.05.2010 09:51)

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **   *******    *******   **     ** 
  **  **    **   **   **     **  **     **  **     ** 
   ****      ** **    **         **         **     ** 
    **        ***     ********   ********   ********* 
    **       ** **    **     **  **     **  **     ** 
    **      **   **   **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **   *******    *******   **     ** 
Powered by Phorum.